31 Ağustos Hangi Burç

26.08.2021
314
31 Ağustos Hangi Burç

31 Ağustos Hangi Burç ? 31 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 31 Ağustosta doğan başak insanıyla bir şey paylaştığınızda, konu ne olursa olsun anlattıklarınızın onunla birlikte mezara gideceğinden eminsinizdir. Bu güvenin verdiği rahatlıkla genellikle arkadaşları onu özel sır küpleri olarak kullanırlar. Ancak o bu durumdan şikayetçi değildir; insanların yargılanmadan ve dışlanmadan anlatmak istedikleri şeyler vardır, ancak biriyle paylaştıklarında içlerinde hafiflemeye başlayan ve hatta biraz da kendileriyle yüzleşmek gibi bir deneyimi yaşamaya ihtiyaçları vardır. İnsanların ruh hallerinden anlayan biri olduğu için kendini kullanılmış gibi hissetmez, aksine insanların güvenebildikleri biri olmak gurur verir ona. Dedikoducu, ikiyüzlü insanlar onu pek sevmez çünkü dillerine dolayacakları malzeme çıkmaz onun ağzından. Ne kadar silkeleseler de sırlarına sadıktır. Oldukça da mütevazı biridir, olduğundan daha eksik ya da daha fazla görünmenin kendisine hiçbir şey katmayacağını düşünür.

31 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

31 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 31 Ağustosta doğan başak kadını duygularını ifade etmedeki başarısıyla partnerini mutlu eder. Çünkü insanlar arasındaki en ciddi sıkıntılardan birinin iletişim eksikliği olduğunu bilir ve mutlu bir yuvanın en önemli koşullarından birinin sağlam bir iletişim olduğunu düşünür. Oldukça sıcakkanlı ve naiftir, sosyal ilişkilerinde ve partnerine karşı da koruyucu bir yanı vardır.

31 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

31 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 31 Ağustosta doğan başak erkeği bilime meraklıdır, okumak ve kendini geliştirmek onun başlıca varlık sebeplerindendir. Partnerinin de kendisi de okur yazar biri olmasına dikkat eder. Okumayan biriyle hayatını sürdüremez, kısa bir süre sonra sıkılmaya başlar. Partneriyle de arkadaşlarıyla da oturup saatlerce bilimsel, edebi tartışmalar yapmaktan büyük zevk alır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.