30 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


30 Mayıs Hangi Burç ? 30 Mayısta doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 30 Mayısta doğan ikizler insanı öyle yaşadığı, işittiği her kötü şeyi kafasına takıp kendini gayya kuyusu haline getirmez. Hayatta neyin önemli, neyin incir çekirdeğini doldurmaz olduğunu az çok bildiğinden sadece önemli şeylerle uğraşır. İnsanların entrikaları, düzenbazlıkları, dedikoduları umurunda olmaz. Bir kere gelmiştir dünyaya, onu da bu zırvalıklarla mı heba edecektir? Zaten onun gibisi ya bir ya iki kere gelir dünyaya; sevecen, naif ve güzel huyuyla dokunduğu her dalı yeşertir. Kendisi gibi iyi niyetli olanlar onun samimiyetine her daim güvenebileceklerini bilirler. Arkasından kuyu kazmaya çalışanlar, dedikodusunu yapanlar ise onu hiç anlamamış, ruhunun temizliğini görmemiş olanlardır. Aslında o her şeyin farkındadır, kimin ne yapmaya çalıştığını görür, hisseder ama herhangi bir şekilde müdahale etme ihtiyacı hissetmez. O kendini bilir, gerisini önemsemez.

30 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Mayısta doğan kadınlar ikizler burcudur. 30 Mayısta doğan ikizler kadınını bir kere gördüyseniz uzun süre unutamayabilirsiniz. Onunla tanışmış olmanız gerekmez, bir kafede birkaç masa ötenizde oturuyor olsa bile onun o sade güzelliğini görürsünüz ve tanışma fırsatınız yoksa eğer üzülürsünüz. Hayatı sade yaşama taraftarıdır, alışveriş yaparken gördüğü bir şeye ihtiyacı olup olmadığı konusunda düşünür.

30 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Mayısta doğan erkekler ikizler burcudur. 30 Mayıs’ta doğan ikizler erkeği abartıya kaçmamakla birlikte beğenilmekten hoşlanır. Kendisinin çekici biri olduğunun farkındadır. Ancak çevresindekilerle sürekli flört etmek gibi bir davranışı alışkanlık haline getirmemiştir. Sevdiğine sadıktır. Hatta partnerini arkadaşları arasında övmeyi sever. Onunla birlikteyken kendini çok özel hisseder. Sürprizler yapmak ve partnerine küçük heyecanlar yaşatmaktan çok hoşlanır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |