30 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


30 Haziran Hangi Burç ? 30 Haziranda doğanlar yengeç burcudur. Yengeç Burcu 23 Haziran ve 22 Temmuz arası doğan herkesi kapsar. 30 Haziranda doğan yengeç insanı çevresindekilere duymak istediklerini söyleyerek gönülleri hoş eden biri değildir. Gerçeklerden kaçan biri de olmadığı için her şeyi olduğu gibi, hissettiği gibi söylemekten başka bir yol bilmez, bilmek de istemez. Güvenemediği hiçbir konuya el atmadığı gibi kendisine güven vermeyen kişilerle de yan yana bulunmaktan özellikle kaçınır. Bu konudaki hassasiyeti sadece arkadaşları arasında değil, aile bireyleri arasında da geçerlidir. Hatta aile bireyleri arasında herhangi bir güven kırıcı durumla karşılaştığında daha büyük bir tepki ile dönüş yapacaktır. Partneriyle eğer uyumlu bir ilişki tutturabilirlerse çok mutlu olurlar. Ama sırf ilişkim bitmesin diye hoşuna gitmeyen şeylere ayak uyduracak biri değildir, istemediği şeyi ona yaptıramazsınız. Ufak tefek sıkıntılar yaşanırken ilişkisini ayakta tutmak için elbette bir çaba sarf edecektir ancak partnerinin samimiyetsizliğini yakaladığında da tüm ipleri elinden bırakır.

30 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Haziranda doğan kadınlar yengeç burcudur... 30 Haziranda doğan yengeç kadını başladığı işi bitirmeden uyku uyuyamayan çok yetenekli ve idealist bir iş kadınıdır. İş dünyasında karşılaşabileceği yıldırma politikalarına karşı kendini zaman içerisinde donanımlı biri haline getirdiği için çok etkilenmez. Artık yüzüne karşı bir şey diyemeyenlerin de arkasından konuştuğunu bilir ama onun uğraşacak daha önemli işleri vardır.

30 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Haziranda doğan erkekler yengeç burcudur... 30 Haziranda doğan yengeç erkeği sevecen yapısı ve tatlı diliyle çok iyi ve sadık bir eş ve baba olacaktır. Eşini kalbinin tam ortasına, çocuklarını da etrafına yerleştirir ve onları üzecek, kıracak şeylerden uzak durur. Ayrıca parasını biriktirerek eşine ve çocuklarına küçük tatlı sürprizler yapmayı da ihmal etmez.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |