30 Eylül Hangi Burç

Sorunlardan pek hoşlanmazsın. Olayların ardındaki gerçekleri önemser ve öğrenmek istersin. Ciddi bakış açın vardır ve sağlam kararlar almaya çalışırsın. Beklentilerin akla ve mantığa uygundur. Güven olgusunu önemsersin.

30.09.2021
394
30 Eylül Hangi Burç

30 Eylül Hangi Burç ? 30 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 30 Eylülde doğan terazi insanı birine güvenemediğinde o kişiyle herhangi bir ilişki kurmaz; illa ki kurması gerekiyorsa da mümkün olduğunca sıradan ve mesafeli bir ilişki kurmaya gayret eder. Kendine güveni ise hiçbir fırtınanın yerinden oynatamayacağı asırlık bir ağaç gibidir, hayatı ciddiye alır ve kararlarını da aynı ciddiyetle verir. İnsanlara sıkıcı söylevler vermekten pek hazzetmez ancak çevresindekilerin boş vermişliği onu rahatsız eder. Elbette büyümüş de küçülmüş gibi ciddiyet timsali biri değildir ancak artık laubaliliğe kaymış bir rahatlık da asla ona göre değildir. Yaşamak zorunda kaldığı sorunlar moralini bozabilir ancak olaylara sakin bir kafayla ve analizci bir bakış açısıyla bakmaya zorlar kendini. Sahnede gördüğü oyunun perde arkasında neler döndüğünü merak eder. Hayalleri vardır elbet ancak gerçeklikten ve mantıktan uzaklaşan şeylerle işi yoktur.

30 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 30 Eylülde doğan terazi kadını geniş ve sevgi dolu sıcak bir yuva kurmak, kendisine sadık bir eş ve bir sürü çocuk sahibi olmak ister. Geniş aileler ona daha iyi hissettirir, bu nedenle tek çocuk düşüncesine pek yanaşmaz. Sabırlı bir yapısı vardır, özellikle eşine ve çocuklarına karşı sesini yükseltmeden ve doğru şeyleri yapmayı öğrenene kadar göstermekten bıkmadan tekrarlar.

30 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 30 Eylülde doğan terazi erkeği aslında oldukça eğlenceli biridir ancak onun espri tarzına alışık olmayan biri ilk buluşmadan pek memnun ayrılmayabilir. Ancak bir yandan da tatlı bir hali vardır, ondan hoşlanan biri ne kadar anlamsız da olsa esprilerine gülebilir. Uyumlu, barışçıl ve sakin bir kişiliği vardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.