30 Ağustos Hangi Burç

26.08.2021
892
30 Ağustos Hangi Burç

30 Ağustos Hangi Burç ? 30 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 30 Ağustosta doğan başak insanının yapmak istediği şeyle arasına güneş sistemi girse, aradan sıvışacak bir yörünge bulur kendine. Kararlılığı, azmi ve çabaları boşa gitmez hiçbir zaman. Sağlam karakter yapısıyla hayatında kötülere ve kötülüklere geçit vermemeye kararlıdır. Bağımlılık gibi şeylerle işi olmaz çünkü iradesi kuvvetlidir, herhangi bir kötü alışkanlığa başlamaması gerektiğini çevresindeki örneklerden görür ve bu düşüncesine sadık kalır. Güçlü biridir, sorumluluklarından kaçmanın kendisine yakışmayacağını bilir, korkaklıkla hareket etmeyi düşünmez bile. Kurduğu ailenin tüm sorumluluğunu ensesinde bir nefes gibi hissettiğinden ve hayatın iniş çıkışlarını gördüğünden sağlam bir ulu ağaç gibi ailesinin yanında yer alır. Sorumluluk duygusunu çocuklarına da aktarmaya büyük önem verir. Cesareti zaman zaman anne kedinin yavrularını kocaman köpeklerden korumak için kabararak saldırmasını andırır. Ailesi yanlarında o varken hiçbir şeyin bu bütünlüğe zarar veremeyeceğini iliklerinde hisseder.

30 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 30 Ağustosta doğan başak kadını insanların birbirleri üzerinde üstünlük tasladığını gördüğünde kontrolünü kaybedebilir. Kimsenin bir diğerinden üstün olmadığını, dolayısıyla başkasına baskı yapmaması gerektiğini düşünür. Eşitlikçi ve adil olmak, ölmeden önce iyi bir insan olabilmek hayattaki tek gayesidir. Sevgiye sevgiyle karşılık verirken şiddete adaletle karşılık verir.

30 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 30 Ağustosta doğan başak erkeği partnerinin en büyük destekçisidir, partneriyle birlikte bir elmanın iki yarısı gibi olmak ister. Ev işlerini partneriyle birlikte yapar çünkü hayat müşterektir felsefesini benimsemiştir. Çocukların bakımıyla da eşit bir şekilde ilgilenir. Çocuklarına ve eşine olan sevgisi ve düşkünlüğü adeta dillere destandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.