3 Eylül Hangi Burç

03.09.2021
25
3 Eylül Hangi Burç

3 Eylül Hangi Burç ? 3 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 3 Eylülde doğan başak insanı, becerikli bir yapıya sahiptir, elinden her iş gelir. Üstesinden gelemedikleri durumlarda yakın çevresinden destek almayı tercih eder. Sorunlar karşınısında rahattır ve mantığı ile haraket ederek aklını kullanır. Güvenilir karakterleri sayesinde çevresindeki insaları kendilerine çekerler. Kariyerleri ve eğitim hayatları onlar için oldukça önemlidir. Kendilerini geliştirmek için ekstra çaba sarf etmekten keyif alırlar. Öğrendikleri bilgileri kolay kolay unutmazlar bu sayede de her zaman deneyimlerinden yararlanabilirler. Hayatlarında düzensiz giden konuları kolay bir şekilde tespit edebilme yeteneğine sahiptirler. Ne az ile yetinirler ne de fazlasını isterler, onlar için her zaman içinde bulundukları durumun ve koşulları önemlidir. Çevresinde yardıma ihtiyacı olan bir kişi olduğunda ellinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır.

3 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

3 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 3 Eylülde doğan başak kadını beğenilmenin zevkinden kendini mahrum etmek istemez. Zariftir, güzeldir ve entelektüel bir yapısı vardır. Tüm bu artıların yanı sıra seçiciliği de hayatında büyük rol oynar. Her ‘aşkından ölüyorum’ diyenin boynuna sarılamayacak kadar narindir kolları. Geleneksel rollere bürünmekten de hoşlanmaz; dolayısıyla karşısındakinin ilanı aşk etmesini, pahalı hediyeleri ya da yersiz sürprizleri bekleyecek biri değildir.

3 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

3 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 3 Eylülde doğan başak erkeği bağımsızlığı karakterinden gelen ve yeri geldiğinde onun için türlü mücadeleler veren özgür ruhlu biridir. Sevdiğine sonuna kadar sadıktır ama sevgi de saygı da bir yere kadardır onun için, özgürlüğünün kısıtlandığını hissettiğinde anne babasından tutun da biricik partnerine kadar yol veremeyeceği kimse yoktur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.