29 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


29 Mayıs Hangi Burç ? 29 Mayısta doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 29 Mayısta doğan ikizler insanı havai bir yapıda değildir, daldan dala konmaz. Gerçek aşkın ağırlığını, hayatın müşterekliğini ve her şeye karşı yekvücut olmayı kaldıramayacak insanları hayatına sokmaz. Zaten hayatına girmek isteyen kişilerin az çok nasıl insanlar olduklarını bir iki sohbette anlar. Duyguları konusunda asla yalan söyleyemez, onları saklayamaz. Gerçekten samimi olana sevgisini sonuna kadar hissettirir. Sevilmeye layık gördüğü kişide sonsuza dek iz bırakacak duygular ve anılar bırakır. Partneriyle arasındaki aşkın gerçek ve samimi oluşu zaten yaşanan en büyük sorunlarda bile çözümler araması ve ilişkinin sağlıklı bir şekilde sürmesi için verdiği mücadeleden bellidir. Onun sevgisi hayatın her güçlüğüne karşı duracak kadar güçlüdür. Maddi konularda pek savurgan değildir ama paragöz de değildir, para konusunda çok dengeli bir sistem kurmuştur.

29 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Mayısta doğan kadınlar ikizler burcudur. 28 Mayısta doğan ikizler kadını geleneksel yapıya ve kurallara körü körüne uyan biri değildir, onun bir hayat felsefesi vardır ve bu felsefe sorgulama odaklıdır. Nasıl ve neden olduğunu bilmediği şeyleri öğrenemez, ezberleyemez. Okumak onun hiç bıkmadığı biricik uğraşıdır. Hayat boyu öğrencilik onun varlığının tek emelidir.

29 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Mayısta doğan erkekler ikizler burcudur. 29 Mayısta doğan ikizler erkeği aklına dünyayı yörüngesinden oynatmayı koyduysa ondan korkun, illa ki bir yolunu bulur. Yapmak, başarmak istediği bir şey oldu mu karşısına çıkan engellere takla attırabilir. Oldukça inatçıdır ama çevresini rahatsız edecek türden bir inatçılık değildir bu, amaçlarına giden yolda büyük bir azim ve kimseye eyvallah demeden başarmanın tadını yakalamanın inadıdır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |