29 Mart Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


29 Mart Hangi Burç ? 29 Martta doğanlar koç burcudur. Koç Burcu 21 Mart ve 19 Nisan arası doğan herkesi kapsar. 29 Mart’ta doğan koç insanı çevresine güzellik, huzur ve mutluluk yayma misyonuyla oradan oraya gider, yeni insanlarla tanışarak kültür alışverişinde bulunur. Onun içindeki güzellik arayışı hayatına bir şekilde giren insanlara da bulaşır. Çünkü güzellik bulaşıcıdır. İnsanların hayatlarına dokunmak ister. Hayata bakışı, ufkunun genişliği ve samimiyetinden dolayı insanlar tarafından çok sevilir ve epey geniş bir arkadaş çevresi vardır. Sadece yaşadığı ülkelerden değil yabancı ülkelerden de arkadaşlar edinir. İnatçı bir yapısı yoktur hatta fazlasıyla sakin ve yumuşak huyludur. Kimseyle arasında kırgınlık olsun istemez. Kimseyi kırmak da istemez. Bu nedenle kullandığı kelimelere çok dikkat eder. Kelimelerini çok dikkatli seçmesi sayesinde gerçekten çok alıngan ve agresif insanları bile sakinleştirir hatta zamanla değiştirir. Özellikle çocuklarla çok iyi anlaşır, onların zekalarına ve hayal güçlerine hayranlık duyar.

29 Martta Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Martta doğan kadınlar koç burcudur... 29 Mart’ta doğan koç kadını muhteşem sezgisel bir yapıya sahiptir. Nasıl biri olduğunuz konusunda onu kolay kolay kandıramazsınız. Sizi derin bir incelemeye alır ve siz daha söylemeden yalanınızı hisseder. Samimi olmadığınızı anladığında o an sadece biraz zaman öldürmek için o da size oyun oynar. Oyunun sonunda ava giderken avlanabilirsiniz.

29 Martta Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Martta doğan erkekler koç burcudur.... 29 Mart’ta doğan koç erkeği ev hayatına oldukça düşkündür. Eviyle ilgilenmeyi, temizlik ve yemek yapmayı sever. Her ne kadar evcimen de olsa aynı zamanda da eğlenceli bir parti çocuğudur. Konserlere gitmeyi unutmaz, partilere sık sık katılır ve evine arkadaşlarını doluşturarak sabahlara kadar hararetli sohbetler ederler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |