29 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


29 Haziran Hangi Burç ? 29 Haziranda doğanlar yengeç burcudur. Yengeç Burcu 23 Haziran ve 22 Temmuz arası doğan herkesi kapsar. 29 Haziranda doğan yengeç insanı başkalarıyla yarışa girmez, onun tek karmaşası duygularıdır. Çok istemese de gelgitli duygusal karmaşalar içerisine girebilir. Daha iyi bir insan olmak ister ancak zaman içerisinde iyi insan olmanın bir formülü, el kitabı olmadığını fark eder. Kimine çok iyi gelen bir şey başka birinin yapmaktan kaçındığıdır çoğu zaman. Bu nedenle sadece içinden geldiği gibi davranarak, kendini en mutlu hissettiği şekilde yaşayarak geçirir günlerini. Bu sayede başkaları için değil kendisi için yaşamanın tadına varır. Hele de yapmış olduğu iyiliklerin karşılığını nankörlüklerle aldığında daha çok çekilir kendi mutlu dünyasına. Ama o karşısındakilere sırf kendini öne çıkarmak için değer veriyormuş gibi yapmadığı için yapmacıklıklar dünyasında yeri yoktur onun. Kendisi gibi samimi insanlar karşısına çıktığında ömürlük ilişkiler kurar onlarla.

29 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Haziranda doğan kadınlar yengeç burcudur... 29 Haziranda doğan yengeç kadınının demir gibi bir iradesi vardır. Hani şu pazartesi diyete ya da spora başlayacağım dedikten sonra bunu unutanlardan değildir, yapacağım dediğini illa ki yapar. Kısıtlanmaya çalışıldığını hissettiğinde ise ani bir şekilde kendisini kısıtlayanlardan uzaklaşır, ailesi bile olsa hiç umursamadan tüm ilişiğini kesebilir.

29 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Haziranda doğan erkekler yengeç burcudur.... 29 Haziranda doğan yengeç erkeği anne ve babasına karşı büyük bir saygıyla yaklaşır. Onlara saygısızlık eden kişilerle ciddi çatışmalar yaşayabilir. Aslında genel anlamda biraz sessiz ve gizemli bir yapısı vardır. Gürültülü ve kalabalık ortamlardan ve çok konuşan insanlardan pek hazzetmez. Dışarıdan bakıldığında içine kapanık biri gibi görünür ama aslında o sadece sakin biridir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |