29 Eylül Hangi Burç

Mantıklı, becerikli ve akıllısın. Diğerleri ile kolay bağlantı kurarsın. Aşkı önemsersin. Kaliteli ve elit ortamlarda gezersin. Cehaletten ve cahilce davranan insanlardan uzak durursun. Keskin gözlem gücünle bir bakışta eksikleri görebilirsin.

29.09.2021
438
29 Eylül Hangi Burç

29 Eylül Hangi Burç ? 29 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 29 Eylülde doğan terazi insanının damarlarında aşk bir ömür boyu dolanır durur. Hele de dengini bulduğunda dallarında bahar çiçeklenir. Onu âşıkken görmek adeta çevresindekilere de mutluluk aşılar. Sıcakkanlı biridir, insanlarla hayat boyu sürecek ilişkiler kurar. Karşısındaki kim olursa olsun iletişim kurmanın bir yolunu bulur ve yaydığı pozitif enerjiye karşılık vermeyecek insan azdır. Gittiği her yeri, birlikte olduğu herkesi ve tüm çevresini kimselere fark ettirmeden derin bir incelemeye tabi tutar. Kendini iyi hissettiği yerler kaliteli ve bilgili insanların bulunduğu yerlerdir, gideceği yerleri bu hissiyatlarına göre seçer. Kurduğu ilişkilerde her zaman belli bir kalite standardı vardır; en kaba kişiler bile onunla konuşurken adeta kurduğu cümlelere dikkat etmek zorunda hisseder kendini elinde olmadan. Ancak onun da tahammül edemediği şeyler vardır; karşısında hem cahilce konuşan hem de bu cehaletten memnun olan insanlar görmeye kalbi ve sinirleri dayanamayabilir.

29 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 29 Eylülde doğan terazi kadını sanatçı ruhunu attığı her adımla, dudaklarından dökülen her kelimeyle ve tüm haleti ruhiyesiyle etrafına yansıtır. Güzellikten anlayan bir kadındır ve içinin güzelliği de mükemmel bir zarafetle dışına yansımıştır. Narin görünümü yanıltabilir ancak içten içe güçlü bir yapısı vardır; nice dertler onu yıkamamış, aksine bugünlere getirmiştir.

29 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 29 Eylülde doğan terazi erkeğinin kafası teknik konularda iyi çalışır. Örneğin bozulan bir elektronik eşyayı söker, bakar, onarır. Ancak hoşlandığı kişilere geldiğinde konu, biraz içine kapanık bir profil çizer. Hoşlandığı kişiye kolayca yaklaşamayabilir. Direkt gidip ilanı aşk etmektense hep bir elektrik olması ve o kişinin de kendisini fark etmesi için ihtimaller yaratmaya çalışır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.