29 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


29 Ekim Hangi Burç ? 29 Ekimde doğanlar akrep burcudur. Akrep 23 Ekim - 21 Kasım arası doğan herkesi kapsar. 29 Ekimde doğan akrep insanını korkutmak istiyorsanız sizin için sonucuna nadiren ulaşabileceğiniz uzun ince bir yolculuğa çıkmışsınız demektir. Bu denemeleriniz sırasında o sizi daha çok korkutacaktır. Balta girmemiş bir ormanda yürürken, paraşütle atlarken ya da aracıyla arazide yüksek hız yaparken normalde olduğundan daha fazla hisseder yaşadığını ve bu şekilde mutlu olur. Cesareti pek çok imkânsız görülen şeyin peşinden koşmasını sağlar. Ancak bu heyecan duygusu bazen daha sonra üzüleceği şeyler yapmasına da neden olabilir. Aceleci davranarak aldığı kararlar bunlardan biridir. Çevresinde sevilen ve beğenilen biridir, yaradılışından gelen doğallığı ve rahat tavırlarıyla her buluşmanın olmazsa olmazıdır. Her ne kadar maceracı bir kişiliği olsa da günlük hayatında konforuna düşkündür. Etrafında olan bitene dair kimsecikler pek bir şey anlatmamış olsa bile bir sorun ya da iyi bir olay olduğunu anlayabilecek gözlem yeteneğine ve duyarlılığa sahiptir.

29 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Ekimde doğan kadınlar akrep burcudur... 29 Ekimde doğan akrep kadını adeta cazibesinin esiri edebilecek güçte bir kadındır. Onunla oynamak istiyorsanız ondan daha güçlü olduğunuzu ona kanıtlamanız gerekir. Çünkü eğer o sizin güçsüz olduğunuzu fark ederse siz oynanan tarafa dönüşürsünüz. Kalbinizin tüm açıklığıyla ilanı aşk ederseniz şayet, o zaman içindeki pamuk şekeri yakalamış olursunuz.

29 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Ekimde doğan erkekler akrep burcudur.... 29 Ekimde doğan akrep erkeğinden hoşlanıyor ve onunla saadet dolu bir yuva kurmak istiyorsanız, onun bu hayat tarzına en azından belli bir yaşa gelene kadar yanaşmama ihtimalinin yüksek olduğunu hesaba katmalısınız. Biriyle uzun bir süre birlikte olması ihtimali, yaşamak istediği hayat tarzına göre biraz düşük kalabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |