29 Ağustos Hangi Burç

25.08.2021
596
29 Ağustos Hangi Burç

29 Ağustos Hangi Burç ? 29 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 29 Ağustosta doğan başak insanı canı istediğinde bir söz söyler ve muhatapları o sözden sonra belki de aylarca ne demek istediğini düşünür durur. Onun ince esprilerini çözmek her delikanlının harcı değildir. Bazen sinir olduğu insanların yanındayken öyle ince espriler döktürür ki insanlar ciddi konuştuğunu zanneder. Farklı biri olduğu kilometre öteden anlaşılsa da alçakgönüllü bir yanı da vardır. Ancak ne zaman ve kime küstahlaşacağını da gayet iyi bilir. Bireylerle değil de aslında genel olarak insanlarla sorunları vardır; kalabalıklar arasında uzun süre kalmaktan rahatsız olur. Çevresinde daimi durmasını istediği birkaç sıkı dostu vardır, onların dışındakilere karşı pek bir ciddiyeti yoktur. Konuşkanlığı arada sırada nükseden bir durum olsa da konuşmaya başladığında ilginç bir şekilde dinleyici sayısında artış olur. İnsanlar onun ağzından çıkacak kelimeleri büyük bir merakla beklerler.

29 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 29 Ağustosta doğan başak kadını paraya tamah etmez lakin elindekini de çarçur etmek istemez. Hele de bir şehir ortamında parasız kalmak kolsuz kanatsız kalmak gibi olduğu için cebinde kalan son kuruşları eline başka para geçene kadar saklar. Bu durum onda huy haline gelmiştir, parası bol bile olsa daha dikkatli harcama yapar.

29 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 29 Ağustosta doğan başak erkeği pek öyle duygusal, romantik biri değildir, seviyorsa seviyordur bu kesin ama sevgisini ifade ediş şekli partnerinin alışması gereken bir duruma dönüşebilir. Çünkü aşk ilişkilerindeki inceliklerden, naifliklerden pek anlamaz. Üstelik ‘beni seven böyle sevsin’ tarzında bir inatçılığı da vardır, o konuda burnundan kıl aldırmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.