28 Eylül Hangi Burç

Girişimci ve zekisin. Nerede ne yapman gerektiğini bilirsin. Yönlendirmelerden hoşlanmazsın. Şartlar ne olursa olsun ayaklarının üzerininde durmayı başarabilirsin. Bekletmezsin ve bekletilmekten nefret edersin.

28.09.2021
434
28 Eylül Hangi Burç

28 Eylül Hangi Burç ? 28 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 28 Eylülde doğan terazi insanı hayatın getirdiği iyi ya da kötü her şey için teşekkür eder ve kendi yolunda kendi ayakları üzerinde yürümeye devam eder. İnsanların birbirlerini yönlendirmeye çalışmasından hoşlanmaz. Şartların her zaman kendi lehine olmayacağını bilir ve kendini ona göre hazırlar; iyi şeylerle karşılaştığında değişmemek, kötü şeyler karşısında da yıkılmamak için kendiyle büyük mücadeleler verir. İnsanların yönlendirmelerinden hoşlanmaz. Artık nerede nasıl konuşması, nasıl davranması gerektiğini öğrenecek kadar çok yerde bulunmuş, çok şeyler görmüş ve yaşamıştır. Bu sayede insanlarla tam da kurması gerektiği ilişkileri kurar. Hayatta yolunu güzel kapılara açabilecek kişiler onu kalabalıkların arasından cımbızla çekmiş gibi seçer. O da hiçbir zaman ne kendisinin ne de ona güvenen insanların yüzünü kara çıkarır. Gerçek anlamda güvenilebilecek biridir; arkadaşları olsun ailesi olsun yanlarında onun varlığıyla daha huzurlu ve mutlu olurlar.

28 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

28 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 28 Eylülde doğan terazi kadını sabrıyla çevresindekileri şaşkınlığa düşürebilir. Özellikle iş hayatında bir şeyleri en ince ayrıntısına dek öğrendikten sonra yanına gelen stajyerlere de bilgisini aktarırken sergilediği sabır, insanların saygısına mazhar olmasını sağlar. Öğrenmek isteyene kapısı her daim açıktır ancak cehaletinde ısrarcı kesilen kişilerden hiç hazzetmez.

28 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

28 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 28 Eylülde doğan terazi erkeği bulunduğu ortama rahatlıkla uyum sağlayabilir; yeter ki karşısında kendisi gibi uzlaşmacı ve yapıcı insanlar olsun. Kaba ve hoyrat insanlardan hiç hoşlanmaz. Partnerinin sezonluk bir kaçamak değil de, hayatını paylaşabileceği biri olmasını bekler. Sevdiği kişiye karşı duygularını ve düşüncelerini olduğu gibi ifade eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.