28 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


28 Ekim Hangi Burç ? 28 Ekimde doğanlar akrep burcudur. Akrep 23 Ekim - 21 Kasım arası doğan herkesi kapsar. 28 Ekimde doğan akrep insanına bir şeyler dayatamazsınız, dağlarda devasa kayaların içinden baş veren kekikler gibi en olmayacak bir durumda bile kendi gerçeğini yaşar. Bazen bu inadı başına bela açar ama o kendi hayatı, seçimleri ve inatlarıyla gayet mutludur; sorunlar gelir geçer, geriye kişiliği baki kalır. Hayatla ilgili hemen her konuda aslında oldukça gerçekçidir. Bedavaya verilen sözlerin onun bakış açısında hiçbir değeri yoktur, sözler yerine işler görebilmek ister. Ona söz vermeyin somut şeyler sunun. Onu gerçekten sinirlendirebilmek de büyük bir başarıdır aslında çünkü genelde kimselere karışmadan kendi işinde gücünde yaşar. Kendince kurduğu küçük arkadaş çevresinin ve belirli mekânların çerçevesinden pek çıkmadan sessiz sedasız sakin bir hayat sürer. Ta ki bir akıllının çıkıp da onun hayatına müdahale etmeye çalışmasına kadar. Gerçekten onu sinirlendirebilmesi için bir insanın artık hayattan hiçbir beklentisinin kalmamış olması gerekir çünkü o size hayatı tam anlamıyla dar edebilir.

28 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

28 Ekimde doğan kadınlar akrep burcudur... 28 Ekimde doğan akrep kadınıyla ilk tanıştığınızda konuşurken dikkatli olmalısınız çünkü ses tonunuzdan, sözcüklerinizden ve fikirlerinizden hoşlanmazsa, sizin kendisiyle ne kadar ilgili olduğunuz hatta hoşlandığınız onun için önemli olmayacaktır. Kendini koruma mekanizmasıyla hareket ederek kalın bir duvar örer ve ne yaparsanız yapın sizi dışarıda tutar.

28 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

28 Ekimde doğan erkekler akrep burcudur.... 28 Ekimde doğan akrep erkeği verimli çalışabilmek için sakinlik içerisinde olmaya ihtiyaç duyar. Patronun başında bekleyip onu gözetlemesi, iş arkadaşlarının sohbet ya da işle ilgili sorular sormak için yanında belirmesi demek onun dikkatinin yerle yeksan olması demektir. Ayrıca zamana değer veren biri olarak iş sırasında birileriyle sohbet etmeye zaman kaybı gözüyle bakar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |