28 Ağustos Hangi Burç

25.08.2021
356
28 Ağustos Hangi Burç

28 Ağustos Hangi Burç ? 28 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 28 Ağustosta doğan başak insanı biraz burnu havada bir tavır sergileyebilir aslında çoğunlukla sakindir ama yine de farklı biri olduğu her halinden anlaşılır. Şeytan tüyü gibi bir şey vardır onda, saç tellerinden pantolon paçalarına kadar saygınlık akar ondan. Saygınlık yeri başka şeylerle doldurulamayacak kadar önemli bir şeydir onun için; kendini bununla tanımlar. Toplum içerisinde oluşturduğu konumunun birileri tarafından sarsılması ateşler içerisinde uyanacağı korkunç bir kâbustur ona göre, kendini bu tarz hamlelerden kurtarmak için kıran kırana bir mücadeleye ömrünü adamaya hazırdır. Hele de haksız yere maruz kaldığı bir söylem ve tavır karşısında öfkesini kontrol ederek mantık çerçevesinde kendini temize çıkarmanın yollarını arayacaktır. Genellikle çevresindekilerin gözü kapalı güvendiği biridir, dedikodudan hoşlanmadığı gibi bilmesi gereken şeylerle bilmesi gerekmeyen şeyler arasındaki sınıra sadıktır.

28 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

28 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 28 Ağustosta doğan başak kadınının gönlü naziktir, çevresindekileri incitmekten imtina eder. Partnerine karşı ise ayrı bir inceliği vardır. Tepeden tırnağa klasik bir romantiktir, sevdiceğinin gözlerinin içine bakarak saatler geçirebilir. Onunla mutluluk ve huzur içerisindeyken zaman durmuş gibi hisseder. Kırıldığında, hele de aldatıldığında büyük bir duygusal çöküş yaşar.

28 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

28 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 28 Ağustosta doğan başak erkeği bir olay anında genellikle çevresindekilerin hareketlerini ve sözlerini gözlemlemeyi tercih eder, herhangi bir adım atmaktansa insanların birbirlerine karşı duygularını aktarım biçimlerine bakar. Yıkıcı ve ani parlayan duygulardansa yapıcı ve sakin duygulara daha yakındır. Ailesi onun ekmeği suyu gibidir; onlara saygısızlık edenlerin vay haline!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.