27 Eylül Hangi Burç

Başkalarının emri altına girmekten hoşlanmazsın. Savaşçı yapınla kendini her şekilde ortaya koyarsın. Enerjin ve azminle elde edemeyeceğin şey yok gibidir. Haksızlıklara tahammülün yoktur, kimseye boyun eğmezsin.

27.09.2021
516
27 Eylül Hangi Burç

27 Eylül Hangi Burç ? 27 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 27 Eylülde doğan terazi insanı kendi kendinin patronu olabilirse gerçekten mutlu olduğu bir çalışma hayatı sürdürür. Birilerinden emirler aldığı bir iş hayatında kendini sürekli baskılanmış hisseder ve yoğun bir strese kapılır. Bu stres onu kaygı bozukluklarına sürükler. Ancak daha rahat patronların olduğu bir çalışma sisteminde de mücadeleci yapısı ve keskin zekâsıyla hızla yükselecektir. Genellikle enerjisi yüksektir ve bu sayede başladığı işler yolunda gitmiyorsa da ya da öyle gözükmeye başladıysa da hemen pes etmeyi düşünmez. Bazı insanlar işler sarpa sarmaya başladığında ortalıktan kaybolurken o, umudunu yitirmez. Emeğinin karşılığını eninde sonunda alacağına inanır. Çevresinde haksızlığa uğrayan birilerini gördüğünde ya da kendisine haksızlık yapıldığını hissettiğinde sinirlerine hâkim olamayabilir. Eşitlikçi bir yapısı vardır, partnerine ve çevresindekilere bunu ziyadesiyle yansıtır.

27 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

27 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 27 Eylülde doğan terazi kadını en büyük sıkıntılardan, olaylardan bile zarafetinden ödün vermeden çıkar. Onu gerçekten çok sinirlendiği anlarda çileden çıkarken, kırıcı sözler söylerken ve üzüldüğünde kendini paralarken göremezsiniz; kendini, sözlerini ve hareketlerini başarılı bir şekilde sakinlik sınırları içerisinde dışa vuracaktır. Çevresinde ani hareketler yapan ya da çok yüksek sesli konuşan birisinin olması onu rahatsız edecektir.

27 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

27 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 27 Eylülde doğan terazi erkeği pek öyle saf, her söze inanan biri olmamasına rağmen bazen birileri onun yumuşak tarafına denk gelebilir. Çok nadir de olsa bu duygusal olarak suiistimal edilme durumu onu uzunca bir süre etrafına duvar örmeye teşvik edebilir. Bu duvarı da üzüntüsünü gizlemek için örer ve bu arada belki de gerçekten kendisini seven kişiler de ne yazık ki arada kaynar gider.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.