27 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


27 Ekim Hangi Burç ? 27 Ekimde doğanlar akrep burcudur. Akrep 23 Ekim - 21 Kasım arası doğan herkesi kapsar. 27 Ekimde doğan akrep insanı ajandasıyla yaşar; neredeyse tüm günlerini planlamıştır ve bu planlı programlı olma hali iş hayatında doruklara ulaşır. Çünkü yapacaklarını adım adım belirlediğinde hem daha işin başındayken ne zaman ne yapması gerektiğini bilerek yola çıkacağını hem de bir anda tüm bir iş yükünün altına girip de bocalamayacağını hayat tecrübeleriyle öğrenmiştir. Planları dışında gerçekleşen aksaklıklara da elinden geldiğince söz hakkı vermemeye ve işin bütünlüğünü bozmamaya çalışarak büyük bir dikkat ve özveriyle çalışır. Önünde duran kapılardan hangisinin kendisini başarılara ulaştıracak kapı olduğunu anlayacak ve yerinde adımlar atmaktan çekinmeyecek kadar akıllıdır. İş hayatında yakaladığı başarılı parlak profili ne yazık ki sosyal çevresinde pek çizemez. Çok fazla arkadaşı yoktur, olan arkadaşlarıyla da sık sık bir araya gelmez. Ancak partnerine karşı zaafı vardır, onun gülen yüzünü dünyalara değişmez. Dünyaya geliş amacı partnerini mutlu etmekmiş gibi davranır. Herkesin parmakla gösterdiği bir ilişkisi vardır. Lakin partnerinin biraz dikkatli olması gerekir çünkü kıskançlık denilen illet onun içinde uyumakta olan bir ulu kurt gibidir.

27 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

27 Ekimde doğan kadınlar akrep burcudur... 27 Ekimde doğan akrep kadını kimselere muhtaç olduğunu hissetmek istemez. Bu nedenle çevresindekilerden, bazen en yakınlarından ve ailesinden bile yardım istemek konusunda dilinde akrep varmış gibi davranır. Çünkü sanki birilerinden yardım istediğinde ve onları bu özel alanına soktuğunda, onların bu alana müdahale etmeye çalışacakları şeklinde bir korkusu vardır.

27 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

27 Ekimde doğan erkekler akrep burcudur... 27 Ekimde doğan akrep erkeği partnerinin üzerine biraz fazla düşerek istemeden onun kendisinden uzaklaşmasına neden olabilir. Bu ise onu içten içe mahveder çünkü o sakin sessiz duruşunun altında derin bir duygusallık gizlidir ve bazen karşısındakine hisleriyle ilgili tatmin edici bir açıklama yapabilecek mecali bulamaz kendinde.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |