27 Ağustos Hangi Burç

24.08.2021
388
27 Ağustos Hangi Burç

27 Ağustos Hangi Burç ? 27 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 27 Ağustosta doğan başak insanında güçlü bir duruş ve sağlam bir karakter yapısı vardır, aklı bir karış havada kişilerin sergilediği tavırların hemen hiç birini onda göremezsiniz. Gittiği her yerde ve görüştüğü herkesle ilişkisini partnerini kırmayacak bir düzeyde tutmaya gayret eder. Gözü partnerinden başkasını görmüyorken, bir başkasının gelip kendisine yakınlaşmaya çalışmasından da hiç hoşlanmaz. Çünkü kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapmak düşüncesi onu hasta eder, hele de bir tanecik sevdiceğine! Partnerine yalan söylemektense aralarındaki bütün sorunları oturup samimiyetle konuşarak ilişkilerine devam etmeyi ya da medeniyet çerçevesinde yollarını ayırmayı tercih eder. Aklına takılan ya da herhangi bir yerde gördüğü bir şeyi günlerce araştırmayı ve en ince ayrıntılarına kadar öğrenmeyi sever, dolayısıyla hemen her konuda bir fikri vardır ve fikirleri içi boş zırvalıklardan değildir, uzun araştırmalar sonucu oluşmuştur.

27 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

27 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 27 Ağustosta doğan başak kadını dışarıda güzel bir restoranda partneriyle yemek yemektense aynı romantizmi çok daha uygun bir yer olan evinde yaşamak isteyecektir. Kalabalıkların arasında kendini rahat hissedemez, partneriyle de birbirlerine karşı canlarının istediği gibi davranamazlar. Dolayısıyla dışarıda geçirmeye çalışacakları romantik dakikalar bir süre sonra onun için işkenceye dönüşecektir.

27 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

27 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 27 Ağustosta doğan başak erkeği disiplinin sağlanmadığı bir yerde çalışmasına odaklanamaz. O çalışmaya başladığında bir iş arkadaşı gelip onunla konuşmaya başladığında ya da ufak bir soru sorduğunda bile konsantrasyonu bozulabilir. Böyle sorunlar kısa süreli öfke patlamaları yaşamasına neden olabilir ama sinirlilik hali birkaç dakikadan fazla sürmeyecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.