26 Eylül Hangi Burç

Sadakat duygun yüksektir. Sevdiklerine düşkünsün. İçin dışın birdir. İsteklerini dolambaçlı yollardan değil, direk ifade edersin. Neşenle çevreni de rahatlatırsın. Kırmaktan hoşlanmazsın. Maneviyatın güçlüdür.

26.09.2021
346
26 Eylül Hangi Burç

26 Eylül Hangi Burç ? 26 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 26 Eylülde doğan terazi insanı karşısındakilerle alengirli söz oyunlarına girmekten pek hoşlanmaz; hissettiklerini, düşüncelerini olduğu gibi söyler. Ne kendini yorar, ne de çevresindekileri. İnsanların da kendisine bu şekilde yaklaşmasını ister, zira birinin ne demek istediğini anlayana kadar aradaki duygunun sönüp gitmesi onun canını sıkacaktır. Dünya hayatının sınırlarını görür ve maneviyatın çoğu zaman maddiyata değişilmeyecek kadar derin bir derya olduğunu bilir. İnsanlar onun yanında kendilerini huzurlu ve pozitif duygularla dolmuş gibi hissederler. Neşesi bir kelebek yağmuru misali yanındakilere dağılır ve insanlara rahatlık verir. Sevdiklerine büyük değer verir. İnsanların arkasından konuşup yüzlerine gülemez, nasıl hissediyorsa öyle davranır. Kırıcı olmaktansa yapıcı olmayı tercih eder ancak canı sıkkın olduğunda da her şey yolundaymış gibi rol yapamaz. Partneriyle olan ilişkisini derin bir aşk ve sadakat birliği olarak görür.

26 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

26 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 26 Eylülde doğan terazi kadını heyecan duygusunun peşinden koşabilir. Tehlikeli sporlar ve spontane maceralar onun günlük rutinden kurtulmak için kullandığı yollardır. Kamp, dağcılık, paraşütle atlama onu heyecanlandıran aktivitelerdir. Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi, yeni insanlarla iletişim kurmayı sever. Hızlı geçen hayatında bazen yemek yemeyi unuttuğu olur.

26 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

26 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 26 Eylülde doğan terazi erkeği konuşmaya başladığında yanındakiler birden dikkat kesilir; onun özenle seçtiği kelimelerin güzelliği içerisinde kaybolabilirler. Arkadaşlarıyla derin sohbetler yapmayı çok sever. Çatışmalı ortamlarda ve agresif insanların arasında fazla duramaz, huzursuzluğun sanki içten içe onu yediğini hisseder ve bir an önce o ortamdan uzaklaşmaya çalışır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.