26 Ağustos Hangi Burç

24.08.2021
148
26 Ağustos Hangi Burç

26 Ağustos Hangi Burç ? 26 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 26 Ağustosta doğan başak insanı duygularını dolu dolu yaşar, söz konusu duyguları olduğunda deli dolu biridir. Ama duyguları karışık, tam olarak ne hissettiğini tanımlayamayan bir profil çizmez; aksine her şeyin farkındadır. Ne istediğini, nasıl hissettiğini ve kimi arzuladığını net bir şekilde bilen nadir insanlardandır. Duygularını ifade etmenin türlü türlü şekilleri içerisinde dokunmak ona kendini en iyi hissettirendir. Sevdiklerine dokunduğunda onlarla arasında bir çeşit enerji alışverişi olduğunu düşünür. Zaten sevdikleriyle arasındaki samimiyete güvenebildiği sürece onların dokunuşlarıyla da bunu pekiştirir. Davranışlarında ve konuşma tarzında içten gelen, doğal bir hava vardır. Arkadaşları onun yanındayken kendilerini çok rahat hissederler, kasıntı tavırlardan uzak ve samimi hali onun hiçbir çaba sarf etmeden sevilmesini sağlar. Bu duygusal etkileşim o kadar doğal bir şekilde vuku bulur ki çoğu zaman kimse farkında bile olmaz.

26 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

26 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 26 Ağustosta doğan başak kadını naif bir kumru gibi sevdiceğiyle kol kola, diz dize bir ömür geçirecek biridir. Hele sevdiceği de tam onun gibi sıcak ve samimiyse yani ruh eşi olarak birbirlerini buldularsa dillere destan bir aşk yaşarlar. Özellikle aşklarının kıskananı boldur. Ama onlar o kadar farklı bir dünyada yaşıyorlardır ki bu tarz kıskançlık mevzularını hiç görmezler bile.

26 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

26 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 26 Ağustosta doğan başak erkeği detaylarla kendini kaybetmekteyken dünyada pek çok olay döner durur. Tabi bu ayrıntılarla ilgilenme huyu ilişkilerinde de görülür ki bazen partnerini bunaltabilir. Ancak sorunlarına bulduğu pratik ve doğru çözümler de bu ayrıntıcı huyları sayesinde vücut bulur. Nadiren sinirlerini bozanlara öyle bir patlar ki ne dediğini, ne yaptığını hatırlamaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.