25 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


25 Haziran Hangi Burç ? 25 Haziranda doğanlar yengeç burcudur. Yengeç Burcu 23 Haziran ve 22 Temmuz arası doğan herkesi kapsar. 25 Haziranda doğan yengeç insanı uzun uzun kızgın kumlarda yürüdükten sonra serin durgun bir denize girmek gibidir; sevdiğini öyle bir sever ki, asla diplere çekmeden başının üstünde tutar. Size narin bir gelincikmişsiniz gibi davranmak yerine sizinle ulu bir ağacın güçlü ve yakın dalları gibi bir ilişki kurar. Özgüven eksikliğiniz, geçmişten gelen travmalarınız ve güçsüzlükleriniz onunla kurduğunuz hayatta yavaş yavaş yerini daha sağlam temellere bırakır. Kısacası sizi daha güçlü, kendinden emin ve hayatla barışık bir ‘siz’ haline getirir. Onunla oturup saatlerce çeşitli konularda sohbetlere dalarsınız; kendini geliştirmeyi sevdiği için hemen her konuyu merak etmiş ve araştırmış olduğundan konuşacağınız şeylerin bir sınırı olmaz. O kendine sınırlar koymaz, başarmak istediği her şeyin üstesinden gelebileceğine inanarak yola çıkar. İş hayatında karşılaştığı kötü durumların moralini bozmasına izin vermez.

25 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

25 Haziranda doğan kadınlar yengeç burcudur... 25 Haziranda doğan yengeç kadını eşit bir ilişki kuracağı bir partner ve eş ister. Evin temizliğini, yemekleri, çocukların bakımını tek başına yürütmeye çalıştığı sırada eşinin arkadaşlarıyla maç izlemekte olduğu bir ilişki biçiminden kesinlikle hoşlanmaz. Sorumlulukları beraberce sırtlanmaya yanaşmayan birine de o yaklaşmaz. Bu konularda katıdır.

25 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

25 Haziranda doğan erkekler yengeç burcudur.... 25 Haziranda doğan yengeç erkeği lezzetli yemekler peşinde koşan bir avcıdır. Sevdiği insanlar ve partneriyle konuşurken onları dinler ama pek hazzetmediği ya da umursamadığı insanlar onunla konuşurken, o bir sonraki öğün hangi restoranda ne yesem diye düşünebilir. Hele güzel yemek yapan bir partner bulursa inanılmaz derecede bağlanıp evcimen birine dönüşebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |