25 Eylül Hangi Burç

Güçlü ve güvende olmak istersin. İdealistsin ve kendini inandığın şeylere adarsın. Vizyonun yüksektir. Birçok insanla anlaşabilirsin. Aşkta derin duygulara sahipsin ve özlemlerin vardır.

25.09.2021
407
25 Eylül Hangi Burç

25 Eylül Hangi Burç ? 25 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 25 Eylülde doğan terazi insanı günlük aşklar ve anlık arzularla kendini tatmin edemez; onun aradığı daha derin, duygusal ve ileriye dönük bir paylaşımdır. Tatmin duygusunu iki tarafın da hissedebileceği bir ilişki biçimi daha güçlü bir şekilde ilerler ona göre. Bu nedenle güçlü bir karakter arar. Birbirlerinin ellerini düşerken tutup kaldırabilecekleri bir ilişkinin içerisinde kendini daha güvende hisseder ve güven duygusu onun en çok aradığı sığınaktır. Genel olarak insanlarla arasında bir sorun olmaz, kendi halinde ve uyumlu biridir. Sıkıntı çıkaran kişilerden uzak dururken sevdiği insanları da o kişilere karşı uyarmayı kendine bir borç bilir. Doğru olduğuna inandığı şeyler uğruna savaş vermekten geri durmayı kendine yakıştıramaz. İdealist ruhu onu aynı zamanda mücadeleci biri yapmıştır ve bu özelliğiyle ilgili çevresinden eleştiriler duymak onu doğru yolda olduğuna daha da inandırır. Çünkü insanların içten içe kıskandıkları şeyleri sesli bir şekilde olumsuz eleştiriye tabi tutma huyunu bilir. İleriye dönük hedefleri vardır.

25 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

25 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 25 Eylülde doğan terazi kadını hiçbir çaba göstermeden moda ikonu olan, nevi şahsına münhasır biridir. Sevdiklerine karşı oldukça sıcakkanlı, korumacı ve yardımseverken tanımadığı ya da hoşlanmadığı kişilere karşı tam anlamıyla umursamaz hatta görmezden gelir tavırlar sergiler. Ailesine çok önem verir; onlarla kurduğu ilişkiyi mümkün olduğunca sıcak tutmaya gayret eder.

25 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

25 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 25 Eylülde doğan terazi erkeği tesadüflere çok dikkat eder. İnsanları yakınlaştıran, neşelendiren; kimi zaman hüzünlendiren tesadüfler onu çok heyecanlandırır ve bunları fark etmek de mutlu eder. Eğitime ve kendini geliştirmeye önem verir, onu sıklıkla elinde kitaplarla görebilirsiniz. Çocuklarının da iyi bir eğitim alması için elinden geleni yapacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.