25 Ağustos Hangi Burç

21.08.2021
649
25 Ağustos Hangi Burç

25 Ağustos Hangi Burç ? 25 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 25 Ağustosta doğan başak insanı hoşlandığı kişinin ilanı aşkı için yıllarca bekleyecek, ömrünü heba edecek biri değildir. Başı dik bir şekilde ilk adımları atmaktan çekinmeyen ve asla pişman olmayan baskın yanı onu çoğu zaman fırlama ve eğlenceli biri haline getirir. Arada sırada tehlikeli aktivitelere merak salsa da genellikle tehlikesiz olanlarına yönelir. Mızmızlanan insanlara pek tahammül edemez, güçlü olmak ve verilen kararların sonuçlarını kabul ederek onlara göre yaşamak gerektiğini düşünür. Başınız sıkıştığında ona gidin; ondan aldığınız tavsiye muhtemelen hayatınızı kurtaracaktır. Kendisi de sıkıntılı bir duruma girdiğinde yapacağı ilk şey –her ne kadar onu engelleyen şey korku olmasa da – risk almak olmayacaktır. Normal bir zamanda risk almaktan çekinmez lakin başı sıkıştığında mantığı ve zekâsını devreye sokarak kendini kurtarmaya yönelir.

25 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

25 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 25 Ağustosta doğan başak kadını karşısındakinin davranışlarına göre kendini ayarlar. Kendisiyle duygusal ilişki yaşamak isteyen kişinin tüm hali ve tavrı onun için önemlidir. Sadece kendisine değil çevresindekilere de nasıl davrandığına ve konuştuğuna da dikkat eder. Evlilik konusunda acelesi yoktur, zaten evliliği bir zorunluluk gibi görmez.

25 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

25 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 25 Ağustosta doğan başak erkeği nasıl göründüğüyle çok ilgilenir. Öyle tam anlamıyla klasik bir tarzı yoktur ancak tümden salaş bir giyim kuşam içerisinde de kendini rahat hissetmez. Hazırcevaplığı zaman zaman başına bela açmıştır, bu doğru, lakin bu özelliği ona çok büyük keyif verir. Sevmediği kişilere taktığı kulpları hatırladıkça bile güler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.