24 Haziran 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ikili ilişkileriniz iş hayatınızı da etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularla daha fazla gündemde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele vermeniz olası. Aile hayatınızda sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylar olabilir. Bu durum sizde gerginlik yaratması mümkündür. Sakinliğinizi korumanız olayları yatıştırabilir.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 00:39 Güneş-Chiron görünüm etkisinde Pazar günümüz başlıyor. Maddi manevi anlamda değerlerimize sahip çıktığımız ve bu anlamda mücadele verdiğimiz gündeyiz. Gerçek huzur ve güvencenin peşindeyiz. Hassasız. Zayıf yanlarımızı güçlendirmek istiyoruz.
Saat 05:22 Ay-Neptün görünümü, hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir.
Saat 12:59 Ay-Pluto görünüm etkisinde görünene değil, derinde ve gerçekte olanı bilmek istiyoruz. Bir çok konuda, ilahi adaletin er ya da geç, gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu görünüm bir yolculuğun planlanmasında, önemli bir görüşmenin yapılmasında, yeni projeler üzerinde düşünülmesinde destekleyicidir.
Saat 16:59 Ay-Merkür görünümü, gerek özel veya gerekse ortaklık ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçirmeniz anlamındadır. Sizin düşündükleriniz karşı tarafa pek uymayabilir. Ancak geri adım attığınız takdirde, yine aynı sıkıntıları yaşayacağınızı düşünebilirsiniz.
Gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır. Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Belki Hindistan’daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün seyahatlerde, tatilde veya dış ortamlarda oldukça keyifli bir gün sizi bekliyor. Sizinle aynı fikirde olmayanlara karşı bugün sakin durmalısınız.
23 HAZİRAN 2018 BALIK BURCU YORUMU
Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza çok dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde güç çekişmeleri ve bazı problemler oluşabilir. Olaylardan ve insanlardan şüphe duyabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 BALIK BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde ortaklaşa para konuları sizi zorlayacak. Akşam saatlerinde sizi az tanıyan insanların yanında rahat etkiler altında olacaksınız.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İş değiştirmeye yönelik fikirlerini artırabilecek gelişmelere son günlerde daha çok tanıklık ediyor olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızda şansın ve iletişimlerin aktif olduğu bir gün. Hiç beklemediğiniz fırsatlar ve sürprizlerle karşılaşabilir, yaşamınızı renklendiren birçok olaya şahit olabilirsiniz. Partnerinizin size karşı söyleyeceği kelimeler kendinize olan güveninizi daha da perçinleyebilir. Ancak akşam saatlerinde aileniz ile aranızda oluşacak gerginliklere dikkat etmeniz ve sözlerinizi seçerken dikkatli olmanız gerekebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |