24 Haziran 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kararlar alırken acele etmeyin. Kardeşlerinizle ilgilenebilir, keyifli anlar paylaşabilirsiniz. Uğraştığınız İşlerinizi tamamlamak için fırsatınız olur. Bu konuda ulaşacağınız başarı sizi mutlu edecektir. Gün içinde sevdiklerinizi mutlu etmek için hediyeler alabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 00:39 Güneş-Chiron görünüm etkisinde Pazar günümüz başlıyor. Bizi derinden etkileyen, zayıf düşüren ve çoğu zaman pes etmemize neden olan durumları iyileştirmemiz, çözüme kavuşturmamız gerektiğini vurguluyor. Bu hassasiyet fiziksel ve ruhsal anlamda bizi güçsüz kıldığı için, sağlığımıza çok daha fazla dikkat etmemiz gereken gündeyiz.
Saat 05:22 Ay-Neptün görünümü, üstümüzdeki stresi azaltıcıdır.
Saat 12:59 Ay-Pluto görünümü, başkalarına olan desteğiniz ve yardımlarınız sayesinde bir çok kişinin rahatlamasını sağlar. Ancak gereğinden fazla kendinizden verirseniz yorulursunuz. Biliyorum çok cömertsiniz. Ancak sizin de gücünüz bir yere kadar. Gerektiğinde hayır demeyi bilmek lazım.
Saat 16:59 Ay-Merkür görünümü, çevreniz, kardeş ilişkileriniz veya komşularınızla ilgili konularda, bazı gizli saklı durumlarınızın ortaya dökülmesi sonucu kimi anlarda gerilimli kimi anlarda ise uyum sağlamaya gönüllü bir iletişim görülecektir. Eski bazı meselelerin, özellikle ilişkinizle alakalı mevzuların zihninizi oldukça meşgul edeceği bu saatlerde bilinçli olmakta yarar var.
Gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Akrep burcuna geçen Ay bugün sizi yalnızlığınızla güçlenmeye davet ediyor. Sevdiklerinizle çevrili kurduğunuz dünyada ne kadar mutlusunuz, yoksa mutlu gibi mi görünüyorsunuz? Meditasyon yaparak, çıktığınız içsel yolculukta bu soruların cevabını arayın. Bulduğunuz cevaplar burcunuzda tutulan Ay’ın da etkisiyle gelecekte size radikal dönüşümler yaşatır.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Ev ve aile hayatınız daha fazla ön plana çıkarken, özellikle bugün aile hayatınızda keyfinizi abartabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanabilir.
23 HAZİRAN 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Kariyerinizdeki değişimlere göre davranacaksınız. Etkili insanlarla olan güç çekişmelerinize verdiğiniz tepkiler önem kazanıyor. Bugün, etrafınızdaki insanlardan şüphe duyabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Arkadaşlarınıza karşı anlayışlı, doğru ve güzel yaklaşımlarınız olabilir. Akşam saatlerinde ilgi alanınız evinizle ilgili işlere ve ailevi konulara kayacak.
 

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Farkındalığının yüksek olduğu bir gün. Bazı konularda fazla duygusal davrandığını fark edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Günün ilk saatlerine gergin bir şekilde başlayabilir özellikle akrabalar ve ticari iş faaliyetlerinizle ilgili bazı sıkıntılı süreçlerden geçebilirsiniz. İşlerinizin tam da istediği gibi olmaması durumu sizleri başka planlara sevk edebilir. Yine akraba çevresinde sizin hiç de duymak istemediğiniz bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Akşam saatlerinde ise daha rahat enerji akışları görülüyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |