24 Eylül Hangi Burç

Sezgilerin mükemmel derecede yoğundur. Yenilikçi düşünürsün. Yüzeysel şeylerle yetinmezsin. Bulunduğun alanı kötülüklerden arındırabilirsin. Şüphelerini aydınlığa kavuşturmak ve güvenmek için araştırmaya, emin olmaya ihtiyaç duyarsın.

24.09.2021
374
24 Eylül Hangi Burç

24 Eylül Hangi Burç ? 24 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül – 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 24 Eylülde doğan terazi insanı hayatta derinlik arar. Sadece kendi yaşadığı şeylerde değil arkadaş olarak göreceği kişilerin de düşüncelerinde ve hareketlerinde günlük rutinin yüzeysel argümanlarından olabildiğince uzaklık sezmelidir. Önüne sunulan bilginin doğruluğuna kolayca inanmaya teşne biri değildir, sorgulamak ve araştırmak onun aklının çalışma sistemidir. Bu nedenle bağnaz kişilerle pek anlaşamaz, doğruluğundan ya da yanlışlığından emin olamadığı bilgileri kesin doğrular olarak savunanlardan hiç hoşlanmaz. İnsanların biraz sorgulama arzusu duymasını ister. Dönemin getirdiği yeniliklerle çatışmaktansa çağa ayak uydurmanın; bunu yaparken de geçmişin maneviyatını öldürmemenin bir yolunu her zaman bulur. Mantığını yabana atmadan sezgilerinin de kendi sözlerini dile getirmelerine izin verir. Çoğu zaman hiçbir anlam veremediği bir şekilde yeni tanıştığı birinden hoşlanmaz ya da kaç senelik arkadaşlarının ufak bir dudak hareketinden ya da göz kısılmasından bir şeyler yakalar ve ortada bir sorun olduğunu hisseder. Kötü düşünceler ve kötü kişiler böcek ilacı sıkılmış gibi onun ortamından uzaklaşır.

24 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

24 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 24 Eylülde doğan terazi kadını pek çok kişinin milyon dolarlar dökse bile sahip olamadığı şeylere sahiptir; estetik duygusu ve samimiyet. Estetik sadece görünümde tezahür etmez; hareketleri, seçtiği sözcükler, ifadeleri ve daha pek çok şeyinde onu yürüyen bir şiir kılan özelliklere sahiptir. Arkadaşları onunla geçirecekleri birkaç saatlik bir kahve molasını dünyanın en huzur verici aktivitelerinden biri olarak görür.

24 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

24 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 24 Eylülde doğan terazi erkeği sadakat ve özverinin yolundan şaşmayı kendi ahlak duygusuna ters görür. Hemen her şeyi yaşamak, deneyimlemek arzusundan ziyade hayatı biraz akışına bırakmayı tercih eder. Partnerine karşı duyduğu saygı her hareketine sirayet eder. Birilerinin baskısıyla hareket edemez, kendini rahat hissedemediği ve kendi kararlarını veremediğinde huzursuz olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.