24 Ağustos Hangi Burç

20.08.2021
1.297
24 Ağustos Hangi Burç

24 Ağustos Hangi Burç ? 24 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 24 Ağustosta doğan başak insanı derin, felsefi ve pratik pek çok konuda düşünür. Bugünü dünden farklı olmalıdır, yeni şeyler yapmalı ve öğrenmelidir. Monoton bir şekilde her gün aynı şeyleri yaşamak onu strese sokar, hayatının bomboş geçtiğini düşünür. Var olmak onu etkilemez, ona heyecan veren şey yaşamaktır. Hayattan keyif almalıdır, bunun yolu da hareket ve üretimdir. Sadece maddesel üretimler de değil, düşünmek ve yeni fikirler üretmek de onun yaşam ruhunu besler ve geliştirir. Özellikle iş hayatında ileri görüşlülüğü de beraberinde getiren düşünce yapısı sayesinde başarılı projelere imza atabilir. Ayrıca birisi onu yanıltmaya çalıştığında – ne kadar başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiş olursa olsun – dostlarına danışmadan ve uzun bir süre düşünmeden iş ve ortaklık tekliflerine olur vermeyecektir. Çünkü o kendini garantiye almadığında yoğun bir huzursuzluk hisseder.

24 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

24 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 24 Ağustosta doğan başak kadını düzen ve titizlik içerisinde yaşar. Bir şeyi bir yere koyduğunda, başkasının gelip onun yerini değiştirmesi onda ciddi bir obsesif kompulsif patlamaya neden olabilir. Bu nedenle ailesinin ve arkadaşlarının ona karşı daha anlayışlı ve sakin davranması gerekir çünkü bu takıntılarından kendisi de biraz rahatsızdır ve yapıcı geri dönüşler onu değişime yakınlaştırır.

24 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

24 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 24 Ağustosta doğan başak erkeği espriden anlar ancak onun farklı bir espri anlayışı vardır. Herkesin dilindeki birbirinin aynısı espriler onu güldürmekten ziyade karşısındakinin zekâ seviyesi ile ilgili düşünmeye sevk eder. Partnerini güldürmek için kendini maymun etmez. Esprilerinin zaten çok kaliteli olduğunu düşünür ve kendini biraz ağırdan satar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.