23 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


23 Mayıs Hangi Burç ? 23 Mayısta doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 23 Mayısta doğan ikizler insanı kararsızlıklar denizinde şişirdiği küçük boyutuyla salınır gider. Öyle pek de umursamaz hayatın getirdiği problemleri. Pek çok kişiyi tanır, arkadaş çevresi epey geniştir. Hayatına sokacağı o özel kişiyi o aramaz, hayattaki sürprizlerin ve rastlantıların onu kendisine getireceğine inanır. Mucizelere inanan bir hayalperesttir. O geldiğinde ise hayatın bütün renkli ve neşeli güzelliklerini sunar ona, içindeki bütün baharı ayaklarının altına serer, rengarenk bir hayat bahşeder ona. Eğer karşısındaki bunu anlamazsa bir süre bekler. Ardından sunduğu bütün güzellikleri ondan alarak kendi hayatına devam eder. Üzülür elbet ama karşı taraftan gördüğü umursamazlıkları, ilgisizlikleri hak etmediğini, daha iyi şeylere layık olduğunu düşünerek zamanla yaralarını sarar. Ama gel gör ki karşısındaki kaybettiklerinin farkına dımdızlak kalınca varmıştır. Geri dönmek istediği iskeledeki vapur çoktan başka denizlere yelken açmıştır.

23 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

23 Mayısta doğan kadınlar ikizler burcudur. 23 Mayısta doğan ikizler kadını bir kafede arkadaşlarıyla konuşmaya başladığında yan masalarda oturan insanlar bile kulak kabartıp kendi arkadaşlarıyla olan sohbetlerinden geri kalabilirler. Zaten kendi masasında onu dinleyen arkadaşları transa geçmiş gibi odaklanır ve lafı bitene kadar dinler. Etkileyici bir konuşmacıdır, adeta hitabet sanatıyla doğmuştur.

23 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

23 Mayısta doğan erkekler ikizler burcudur. 23 Mayısta doğan ikizler erkeği göz açıp kapayana kadar kaybolma özelliğine sahiptir. Bu hızı kendisi yaşadığı için farkında olmaz elbette, ışık da kendi hızını bilmeden bir kıtadan diğerine doğru yol alır sonuçta. Birileri ona bunu söylediğinde de insanların onun hayat enerjisini abarttığını düşünür. Çünkü geceleri insanlar sıradan bir şekilde uyurken o şarj olur.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |