23 Eylül Hangi Burç

Haksızlığa boyun eğmezsin. Güven içinde yaşamak istersin. Empati yeteneğin güçlüdür. Kişiliğin duyarlıdır ve sevdiklerine haddinden fazla önem verirsin. Korur, kollar, gerçeklerin peşinden ayrılmazsın. Senin için duygusal değerler maddiyattan önce gelir.

23.09.2021
267
23 Eylül Hangi Burç

23 Eylül Hangi Burç ? 23 Eylülde doğanlar terazi burcudur. Terazi Burcu 23 Eylül ve 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 23 Eylülde doğan terazi insanını ezerek ya da güzellikle yola getirmeye çalışmak ancak akıntıya kürek çekmeye benzetilebilir. Onu karşınızda eğip bükemezsiniz; gururu el verdiğince sapasağlam bir şekilde duracak, son raddeye geldiğinde ise yanan binaya karşı arkasını yaslanıp keyfine bakacaktır. Haksızlıklar karşısında da aynı dirayeti sergileyecektir. Güven duygusuna verdiği önem hayatının her noktasına sirayet eder. Gönül bağı tüm maddi evrenin ötesindedir onun için, üç beş kuruş fazladan para görmek için kendini rezil etmektense açlıktan ölmeyi yeğler. Sosyal ilişkilerinde her şeyden önce karşısındakini anlamak ister. İletişim kurabilmenin ve insanları anlayabilmenin önemli olduğunu düşünür. Kendini başkalarının yerine koyabilmek, insanları bir iki hareket ve söylemden ötürü hemencecik yargılamak yerine herkesin kendince sorunları olduğunu göz önüne alarak karşılık vermek daha doğru gelir ona. Sevdikleri onun göz bebekleridir, onların mutluluğunu tehdit eden her şeye karşı düşman kesilir.

23 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

23 Eylülde doğan kadınlar terazi burcudur… 23 Eylülde doğan terazi kadını yumuşak başlı görünümüyle çevresindekilerle arasında nazik ve nitelikli ilişkiler kurar. Ancak onun bu sakinliğine ve güler yüzüne aldanıp onu gerçekten sinirlendirecek şeyler yapmasanız belki de sizin için daha iyi olur. Çünkü gerçekten sinirlendiğinde yavrusuna köpek saldıran kedi misali tırnaklarını gösterecektir.

23 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

23 Eylülde doğan erkekler terazi burcudur…. 23 Eylülde doğan terazi erkeği günün hangi saatinde olursa olsun dostlarının ve ailesinin bir telefonuyla yardım elini koşa koşa uzatan o vefalı kişidir. Oldukça neşeli ve kendinden emin kişiliğiyle bilinir. Hayatın küçük ya da büyük dertlerle oturup ah vah edilmeyecek kadar kısa olduğunu düşünür, bu nedenle pek bir şeyi kafaya takmamayı tercih eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.