23 Ağustos Hangi Burç

19.08.2021
604
23 Ağustos Hangi Burç

23 Ağustos Hangi Burç ? 23 Ağustosta doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 23 Ağustosta doğan başak insanı kendini olmayacak şeyler uğruna heba edecek biri değildir; neyi yapabileceğini, nelerin kendini aşacağını tahlil edebilecek bir ileri görüşlülük kapasitesine sahiptir. Gerçekçi hayalleri vardır ve onlara erişebilmesi için gereken tüm çabayı sarf edecek kadar azimlidir. İleride atmadığı adımlardan dolayı pişman olacağını adı gibi bildiği için önünde bir fırsat kapısı açıldıysa eğer o kapıyı çalmak zorunda hisseder kendini. Bazen o kapının riskli yollara açılacağını bilse de adım atmaktan geri duramaz. Hedeflerinin gerçekleşmesi için bekleyecek sabrı kalmadığı o kritik anlarda da kendini sakinleştirmenin yollarını bulur. Kendisine ve birbirine yalanlar söylemeye çalışanları adeta beyazperdede heyecanlı bir film izliyormuş edasıyla izler ve çokça güler, eğlenir. Yalanları sadece dinler, herhangi bir tepki vermeden, karşısındakinin kendini daha ne kadar gülünç durumlara düşüreceğine dair merak ve istekle dinler.

23 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

23 Ağustosta doğan kadınlar başak burcudur… 23 Ağustosta doğan başak kadını özellikle bir işyerinde patron olduğunda çalışanlarının ne yaptığını ve yaptıkları işlerin aslında ne kadar zaman aralıklarında tamamlanabileceğine dair kendi kendine denemeler yapar ve sonunda onların hangilerinin işten kaytardığını, hangilerinin gerçekten özveriyle çalıştığını rahatlıkla anlar. O saatten sonra biraz acımasız olabilir.

23 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

23 Ağustosta doğan erkekler başak burcudur…. 23 Ağustosta doğan başak erkeği sosyal ilişkilerinde kendisini kaptırmayı ve gruba uymayı pek beceremez. Çünkü grupta herkesin gitmek istediği mekânda çalınan müzikleri beğenmiyordur ya da herkesin yemek istediği şeye onun alerjisi vardır. Bunun gibi pek çok sebepten dolayı arkadaşlarıyla grup halinde aktiviteler yaptıklarında illa ki bir sorun çıkar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.