22 Eylül Hangi Burç

Yargı ve mantık gücüne sahipsin. Bilgiyi önemsersin. Öğrenmeye hep aç ve meraklısındır. Uzlaşmacı yönün hayatın güzel yanlarını kaçırmamanı sağlar. Modern, tarafsız ve objektifsin. Fikirlerin birçok insan tarafından beğenilir.

22.09.2021
498
22 Eylül Hangi Burç

22 Eylül Hangi Burç ? 22 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 22 Eylülde doğan başak insanı nasıl bir belaya düşerse düşsün modern bir şekilde mantık yolunda yürümekten caydırılamayacak kadar kendinden emindir. Hangi durumda nasıl bir adım atması gerektiğini çok iyi belirleyecek bir düşünme sistemi vardır. Sorunları en ince ayrıntılarına kadar önce kafasında çözümler, ardından da hayata geçirir. Bu düşünme sistemini de bilgiye olan saygısıyla oluşturmuştur. Öğrenmek ve daha çok öğrenmek onun en büyük tutkularından biridir, merakı onu yeni bilgilerle buluşturur ve bu sayede sorunlar adeta çözümleriyle birlikte gelir. İnsanlarla karşıt düşmek ve çatışmaktansa bir orta yol bulmaya teşnedir. Herkesin mutlu olabileceği bir başka yol bulmak daha mantıklı gelir ona. Birilerinin tarafını tutmaktan hoşlanmaz, tarafsız kalmayı tercih eder. Arkadaşları ve ailesi onunla sohbet edip fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır, onun fikirlerine değer verirler.

22 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

22 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 22 Eylülde doğan başak kadını her zaman çok neşeli ve güler yüzlüdür. Hayatın getirdiği zorluklar karşısında karalar bağlamaktansa yapıcı düşünerek çözüm odaklı ilerlemeye yönelir. Yerinde saymaktan hiç hoşlanmaz, ilerlemek ve geleceğe yatırım yapmak ona daha doğru gelir. Ailesinin onun için belirlediği bir gelecekte kendini konumlandıramaz, kendi hayat çizgisini kendisi çizmelidir.

22 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

22 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 22 Eylülde doğan başak erkeğinin şu hayatta tahammül edemeyeceği tek bir şey varsa o da saygısızlıktır. İnsanların birbirlerine karşı hoyratça davrandıklarını gördüğünde morali bozulur. Partnerine sunabileceği en değerli şeylerden birinin sevgiden sonra saygı olduğunu düşünür ve onu adeta el üstünde tutar. Parasını yok yere çarçur etmektense kendini ve çevresindekileri mutlu etmeye harcamayı tercih eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.