22 Eylül 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel alanda daha yaratıcı ve dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Ancak aşırı duygusallık ya da ailevi konular da gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat:06:39-10 Ekim saat:03:40 tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. Kazancımızla ilgili konuları gözden geçirme ve hesaplamalarda bulunma zamanıdır. Eğer bir ortaklık ilişkimiz varsa, artı ve eksi anlamında analizde bulunma vaktidir. Sözleşme maddelerine uygun davranılıyor mu, anlaşmazlıklar var mı? Diyelim ki, bir iş teklifi adlınız ve sadece söze dayalı kabul ettiniz. Bu şekilde yapılan mali bağlantılardan kaçınınız. Sağlam iş için, sağlam bir sözleşmeyi tercih ediniz.
Saat 15:26 Ay, burcunuzda ilerlerken, sevgi olgusunu fazlasıyla güçlendiriyor. Birlik-beraberlik arzumuz ön planda. -Her şeye rağmen hayat güzel dememizi sağlıyor. İnancımızı yükselterek aldığımız her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızı sağlayan bu enerjinin ruhumuzu okşamasına izin verelim.
Hayatın güzel yanlarını fark edebileceğimiz bir gün olsun. Her şey gönlümüzce olsun.
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Terazi burcundaki Güneş size iş fırsatları taşır. Ortaklıklardan geliriniz artar. Tahsilatları hızlandırırsınız.Düşük faizle kredi almak için de uygun bir dönem. Aşka yelken açmak ve uyumlu bir birliktelik yakalamak mümkün. Adil davranmak, hakkını aramak konuları önem kazanır. Partnerinizle ortak bir yatırım yapabilirsiniz. Sanat faaliyetine ilginiz artar.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Güneş tutulması, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zaman kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınıza ve çekişmelere dikkat edin.
12 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla ve özel ilişkilerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.
11 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstereceksiniz. Onlar için rahat harekete geçebilir, sorunlarınız varsa çözüm üretebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki hareketlenmelere hazırlanın.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Aniden ortaya çıkan harcamalar, bütçe planlarını bozabilir. Bazı alışkanlıklarını değiştirmek için adım atabilirsin.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

BALIK


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |