22 Eylül 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konularda bazı fedakarlıklar ya da hassasiyetler gündeme gelebilir. Mali konularda daha özenli olmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat:06:39-10 Ekim saat:03:40 tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir.
Saat 15:26 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, birlik ve bütünlük duygusunun sizi nasıl rahatlatacağını, yalnızlık duygunuzu ortadan kaldıracağını düşündüren bu enerji, aile birliğinin önemini bir kez daha vurguluyor. Sevdiklerimizle bir arada olmak bizi oldukça mutlu edebilir. Sevdiğimizle el ele yol almak arzumuz büyüyebilir. Bize destek veren ve sevgiyle yanaşan kişileri hayatımızda görmek isteriz. Değerlerimiz gözümüzde yücelir ancak kayıplarımız da bir o kadar hassaslaştırabilir.
Hayatın güzel yanlarını fark edebileceğimiz bir gün olsun. Her şey gönlümüzce olsun.
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yönetici gezegeniniz Güneş’in Terazi burcuna geçişi sizin yeteneklerinizi ortaya koymanıza destek verecek.Yeni bir araba alır, ofis kiralarsınız. Yeni şirket kurmak, ortaklarla çalışmak, kardeşinizden destek görmek ya da birlikte iş yapmaya karar vermek önem kazanır. Kurslara kayıt yaptırabilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Haydi bol şans!

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Parçalı Güneş Tutulması kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Bu tutulmada olayları çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz. Güç çekişmelerinden, oyunlardan uzak durun.
12 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
İş ve hizmet alanlarınızda olup biten olaylar sizi zorluyor. Herşeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ay kapanırken bugün önemli kararlardan uzak durmalı, alacağınız etkilerle olayları daha sakin karşılamalısınız.
11 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Bugün organizasyona yönelik işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kalabalık ortamlarda, arkadaş meclislerinde olmak yaşadığınız duygu iniş çıkışlarını kolay atlatmanıza neden olacak. Akşam saatlerinde daha huzurlu ortamları tercih edeceksiniz.
 

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Kendi işini yapan bir Aslan burcuysan, iş ortamının dekorasyonuyla ilgili değişikliğe gidebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 ASLAN


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |