22 Eylül 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha canlı ve iyimsersiniz. En azından duygularınızı paylaşabileceğiniz güzel olanaklar bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat:06:39-10 Ekim saat:03:40 tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkilerimizi her açıdan ele almakta yarar var. İstediğimiz gibi ilerlemeyen, birlik ve beraberlik bilinci olmayan bir ilişkinin bizim içimizde yarattığı bir denge problemi olabilir. Bir taraf daha fazla sevgi doluyken, öteki taraf biraz daha kendini düşünüyor olabilir. İletişim bozukluğu yaşanabilir, fikirler birbirine uymuyor olabilir. Geriye çekilerek bunlar gözden geçirilmelidir. Bu geçiş, başkaları hakkındaki düşüncelerimizi şöyle bir kendi içimizde düşünmemizi, tartmamızı sağlayacak.
Saat 15:26 Ay-Balık burcu ilerleyişi, sevginin ne kadar büyük bir güç olduğunu, yüreğimizin derinliklerinde hissetmemizi sağlıyor. Ayrıca bağımlısı olduğumuz şeylerin bazen bizi ne kadar yorduğunu düşünmemizde de etkili oluyor. Güzellikleri düşünüyor, olumlu dilekler içinde karşılıyoruz günü. İstiyoruz ki, ayrılık dargınlık uzlaşmazlık ve kötülükler olmasın. İnsanlar sevgi içinde yaşasınlar.
Hayatın güzel yanlarını fark edebileceğimiz bir gün olsun. Her şey gönlümüzce olsun.
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Güneş’in bir ay boyunca Terazi burcundaki yolculuğu sizi gizli bir ilişkiye çekebilir. Tutkulu bir birlikteliği sosyal yaşamda afişe etmek istemeyebilirsiniz. Bu gizlilik başta hoşunuza gitse de zamanla canınızı sıkıp, ruhunuzu daraltır. Diğer yandan dostluklarınıza odaklanmakta sizin için önem taşır. İnsanların bu dönemde görüşlerinize değer vermesi sizi mutlu eder.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak girişimler, ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve güç çekişmeleri bu dönem ortaya çıkabilir. Yine yüksek eğitim, yabancı ülkede alınacak bir eğitimin kapıları hızlı bir şekilde aralanabilir. Üniversite sonuçlarıyla beraber başka bir ülkeye veya şehre gitme konuları hızlanabilir.
12 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalı, rahat ilişkilere önem vermelisiniz.
11 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Aklına koyduklarını yapmak için uygun bir gün değil. İş yerindeki gruplaşmadan rahatsızlık duyabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

AKREP


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |