22 Ağustos Hangi Burç

18.08.2021
1.549
22 Ağustos Hangi Burç

22 Ağustos Hangi Burç ? 22 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 22 Ağustosta doğan aslan insanı hayatında bir denge kurabildiği ve ardından huzuru yakalayabildiğinde aslında yaşamak istediği gibi yaşıyor olduğunu hisseder. Denge bozulduğunda huzuru da kaçar ve yeni bir denge sağlamaya çalışmak bazen uzun süren zorlu bir sürece dönüşebilir. Sosyal ilişkilerinde nerede nasıl davranacağına dair fikri her yerde kısa sürede yakalar. Bu nedenle insanlar arasındayken kendini tutuk hissetmeden her yerde nasıl davranması gerekiyorsa öyle davranır ve asla gruptan kopuk, yabancı biri gibi bir izlenim vermez. Her ne kadar sosyal ilişkilerinde başarılı ve sevilen biri portresi çiziyor olsa da aslında kendisinin candan sevdiği birkaç kişi vardır. Gerçek dostları aralarına giren kilometrelere rağmen hemen yanı başındadır aslında her an ve onlarla arasındaki bağ o kadar güçlüdür ki birbirlerinin iyiliği için yapamayacakları şey yoktur.

22 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

22 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 22 Ağustosta doğan aslan kadını güzelliğinin farkındadır ve bu özelliğini erkenden kaybetmemek için ufak tefek bazı fedakârlıklar yapar. Aslında biraz üşengeçtir ancak haftanın birkaç saatini spora ayırır, cildine bakım yapar ve boğazına düşkün olmasına rağmen yeme içmesine dikkat eder. Bütün bunların yanı sıra kendi kendine sıklıkla pozitif telkinler verir.

22 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

22 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 22 Ağustosta doğan aslan erkeği arkadaşlarıyla kamp ve doğa yürüyüşleri yapmaktan hoşlanır. Zaten doğanın kendisine aşık olduğu herkes tarafından bilinir, gezip gördüğü yerleri ve oralarda yaşadığı maceraları eşe dosta anlata anlata bitiremez. Tek başına da gittiği çok olur lakin birkaç sıcak dostun varlığı ile gezilerinin daha bir anlam kazandığına inanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.