21 Temmuz 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün elinizdeki imkanları ve yaratıcılığınızı daha iyimser bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Alışveriş yapanlar için fikir değişiklikler gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler Saat 05:28 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde hırslısınız. Kişiliğinizi güçlendiren ve hayatınızın kontrolünü ele almanızı sağlayan bir enerji bu. Bu saatlerde güven duygunuz gayet yüksektir.
Saat 10:38 Ay-Neptün görünümü, iş hayatınız-ilişkiniz-çocuklarınızla ilgili konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir.
Saat 17:28 Ay-Pluto görünüm etkisi, bir Akrep için bu enerji, güçlendirici aşı gibidir. Dış etkenlere karşı sizi korur ve güven duygunuzu yükseltir. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlar. Bir işi başarıyla yerine getirmenizde yardımcı olur.
Saat 23:00 Ay-Merkür görünümü, bize ne yapmamız gerektiğini söyleyen kişilerle aramızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Üzerimizde baskı yaratılmasından hoşlanmayız.
Hepimizin gönlünü rahatlatacak olumlu gelişmelerin yaşanması dileğimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bugün Aslan burcuna geçen Güneş, sizi dış dünyada sahnelerin yıldızı yapacak. İş hayatınızda ulaşmak istediğiniz hedefleri rahatlıkla elde edebilirsiniz. Otorite figürlerinden maddi, manevi destek görmek gündeme gelir. Evlenme, iş değiştirmek, terfi etmek, iş kurmak için bu hafta sonu detaylı planlar yapmayı ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak girişimler, ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve güç çekişmeleri bu dönem ortaya çıkabilir. Yine yüksek eğitim, yabancı ülkede alınacak bir eğitimin kapıları hızlı bir şekilde aralanabilir. Üniversite sonuçlarıyla beraber başka bir ülkeye veya şehre gitme konuları hızlanabilir.
12 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalı, rahat ilişkilere önem vermelisiniz.
11 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Bitmek bilmeyen iş yoğunluğuyla, ilgi ve yeteneklerini geri plana attığını fark edeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Akrep: Finansal konuların bir hayli aktif olduğu bugünü gelecekle ilgili çeşitli yatırımlar yapma ve geleceğiniz için farklı hayaller kurma gününde pozitif bir şekilde değerlendirebilir ve dostlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |