21 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


21 Mayıs Hangi Burç ? 21 Mayısta doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 21 Mayısta doğan ikizler insanı ani duygusal patlamalarıyla ünlüdür. Daha geçen hafta görüştüğü birini yolda görse bir anda çığlıklar atarak üzerine doğru koşabilir ya da onun sözlerini algılamaya çalışan birine hararetli ve hızlı bir şekilde bir şeyler anlatabilir. Dışarıdan bakıldığında abartılardan ibaret biri gibi görülebilir. Ama onun bu tepkileri ve ifadeleri yüzeysellikten uzaktır, nasıl hissediyorsa öyle davranır. Onun hissiyatlarını ifade etme şekli budur ve o bundan fazlasıyla memnundur. Utangaçlık, çekingenlik ya da depresif duygular ona tuhaf gelir. Hissettiği ya da düşündüğü bir şeyi sonraya saklamaz; hemen, o an yansıtır ve bu konuda karşısındakinin ne düşündüğünü hiç umursamaz. Biriyle birlikte olmaya başladığında elinden gelse mahalle mahalle dolaşıp megafonla ele güne duyurur. Ayrıldığında da aynı şekilde karşısındakini rencide ede ede çıkarır acısını.

21 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

21 Mayısta doğan kadınlar ikizler burcudur. 21 Mayısta doğan ikizler kadını en az kendisi kadar enerjik ve etkileyici birini ister. Birlikte gittikleri bir arkadaş ortamında partnerinden övgüyle söz eder. Onu adeta hayatının merkezi haline getirir. Ama biraz boğucu olabilir; çünkü o aynı zamanda ilgiye de aşıktır. Partnerinin sadece kendisiyle ilgilenmesini ister.

21 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

21 Mayısta doğan erkekler ikizler burcudur. 21 Mayısta doğan ikizler erkeği hayatla ya da belli sorunlarla mücadele etme konusunda çok parlak söylemlere sahiptir, tabi bizzat bunu uygulamaz. Çünkü mücadele etmek ona göre değildir, problemlere karşı oturup elinde buzlu limonatasıyla güneşlenmeyi tercih eder. Ama aile ya da arkadaş ortamından birileri çözemedikleri bir sorunla karşısına geldiğinde en ince detaylarına kadar anlatır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |