21 Eylül Hangi Burç

Çok yönlü ve beceriklisin. Yeni insanlar tanımaktan zevk alırsın. Arkadaşlığa önem verirsin. Mütevazisin. Hedefine ulaştığında böbürlenmezsin. Düşmanlarını farklı yöntemlerle yenmeyi becerebilecek kadar akıllısındır.

21.09.2021
206
21 Eylül Hangi Burç

21 Eylül Hangi Burç ? 21 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 21 Eylülde doğan başak insanının on parmağındaki on marifet ufkunun genişliğinden kaynaklanır. Kendini geliştirmeyi ve kendiyle yarışmayı sever ki bir konuda bilgisi ve pratiği geliştiğinde çok mutlu olur. Elde ettiği başarıları ballandırarak anlatanlara özellikle sinir olur, zira o bu tarz şeylerden insanlara bahsetmekten herhangi bir zevk almaz. Marifetleriyle övünmenin zayıf bir karakter göstergesi olduğunu düşünür. Sosyal açıdan aktif bir yapısı vardır; arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmeye önem verirken yeni arkadaşlar edinmekten de keyif alır. Farklı kültürlerle tanışmak ve kendi kültürünü onlara tanıtmaktan büyük zevk alır. Vefa duygusu onun için çok mühimdir; arkadaşlarını sıklıkla merak eder ve onlarla görüşmek için özel zamanlar ayırır. Entrikalardan pek hoşlanmaz lakin karşısında ona oyunlar oynamaya, diş bilemeye çalışanlar onu çok eğlendirir. Hatta bazılarıyla o kadar çok eğlenir ki düşman alt etmenin kitabını yazacak tecrübeler edinir.

21 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

21 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 21 Eylülde doğan başak kadını tüm cazibesi ve zekasıyla iş dünyasının aranan kişilerindendir. Hele de üst kademelere yükseldiğinde çalışanlarına karşı oldukça sabırlı ve nazik davranırken kendisine büyüklenen ve ayağını kaydırmaya çalışanlara karşı da bir o kadar acımasızdır. Hangi işin ne kadarlık bir sürede başlayıp biteceğini bildiğinden onun çalışanı olup da tembellik yapmak pek akıl karı değildir.

21 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

21 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 21 Eylülde doğan başak erkeği genel olarak insanlara karşı naziktir ancak çevresinde aptal görmeye tahammül edemez. Hele öyleymiş gibi davranıp da insanların arkasından iş çevirmeye çalışanlardan hiç hazzetmez. İnsanları çok iyi tanır ve kimden iyilik, kimden kötülük geleceğini iyi çözümler. İleri görüşlü bir düşünce yapısı vardır, bu nedenle iş hayatında öyle çok ciddi kötü sürprizler yaşamaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.