21 Ağustos Hangi Burç

17.08.2021
525
21 Ağustos Hangi Burç

21 Ağustos Hangi Burç ? 21 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 21 Ağustosta doğan aslan insanı karşısına bir sorun ya da engel çıktığında hemen üzerine atlayıp kabaca alt etme yoluna giden biri değildir. Öncelikle elindeki verileri ve imkânları tüm ayrıntılarıyla birlikte şöyle bir masaya yatırır, hepsini uzun uzun inceler. Ardından elindekilere ilerleyen dönemlerde neler katabileceğini ve onların da artılarını eksilerini düşünür. Olaylara bu şekilde sabırla ve azimle yaklaşması önüne çıkan tüm sorunlara başarılı çözümler üretmesini sağlar. Bu sabrı sayesinde başarı onun için uzaklardaki ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkar ve aslında nasıl oynayacağını deneme yanılma yöntemiyle öğrenip uzmanlaştığı bir oyuncağa dönüşür. Yapmak istediği şeyle arasında herhangi bir engel de kalmadığı için kendisine belirlediği hedeflere de ulaşır. Elde ettiği başarılar ve onları elde etmedeki azmi ve sabrı onda yoğun bir özgüven dalgası oluşturur.

21 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

21 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 21 Ağustosta doğan aslan kadının hayat tarzına karışmak istiyorsanız karşılığında gelecek korkunç bir öfke patlamasına hazırlıklı olmalısınız. Zira hayat tarzının kişiye özel bir şey olduğunu düşündüğünden kendisini kısıtlayacak her şeye topuyla tüfeğiyle karşılık verecektir. Ayrıca sırf başkalarına kendini beğendirmek ya da kendisine güya hayırlı bir koca bulmak için hâlihazırda yaşamakta olduğu hayatı değiştirecek biri de değildir.

21 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

21 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 21 Ağustosta doğan aslan erkeği pratik zekâsı ve problem çözmedeki üstün yetenekleriyle iş hayatında büyük başarılara imza atabilir. Ona gereken tek şey harıl harıl çalışması için önüne yığılacak işlerdir. Stres yaşamadan hepsinin altından kalkabilir. Çünkü tam bir işkoliktir. Eve iş taşımakta herhangi bir beis görmez. Bu durum partneriyle olan ilişkilerini zedeleyebilir. Sosyal hayatı da yok denecek kadar azdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.