20 Ocak 2019 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün gruplar ve sosyal konularda pozitif ve sizi daha olumlu kılan fırsatlar bulabilirsiniz. Aşkta da daha olumlu bir hava söz konusu.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, egonuzu güçlendiricidir. Dışarıdan gelen olumsuz tepkilere, sert yanıtlar verebilirsiniz. Kendi alanınızı, sınırlarınızı korumak istersiniz. Tutkulu, bir hayli arzulu şekilde duygularınızı yansıtırsınız.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, yeni birisiyle tanışmanın göstergesidir. Ayrıca sosyal hayatta güvenilir kişilerle kurulacak bağlantıların işaretçisidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, kariyer hayatınıza yerleşiyor. Yurt dışı projelerinden yarar sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Yabancılarla ortak işlerden yüzünüz güler, evlenip yurt dışına gitmek de mümkün. Aileyle ilişkilerde olumlu ve sağlam bağlar kurulur.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ruhsal konulara meraklı Balıklar, bugün sorumluklar sizi sıkabilir; ancak rutinleri sürdürmek önemli. Sıkılmaya tahammülü olmayan, hareketli, ben merkezci insanlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün içinden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Kimsenin sana dokunmaması için kendi kabuğuna çekilebilirsin. Bu şekilde davranışların sevdiklerinin dikkatini çekecektir. Senin sıkıntını öğrenmek için sana baskı yaptıklarını düşünerek ağır tepkiler vermekten kaçınmalısın. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişiyle aranızdaki kıskançlık krizi büyüyebilir.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Duygusal hayatınıza dair beklentilerinizin arttığı ve geleceğe yönelik kararlarınızda biraz kafanızın karışabileceği bir gün olabilir. Bu tarz konuları sosyal çevrenizden güvendiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |