20 Ocak 2019 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Düşüncelerinizde daha olumlu kalmaya, aşırı alıngan olmamaya dikkat etmelisiniz. Kimi zaman hayal kırıklığı yaratabilecek durumlar gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır. Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz. Kimseye uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, ailemizin ve ihtiyaçlarımızın farkında olmamızı sağlıyor. Ancak bizi birilerinin baskı altına almasından hoşlanmayacağız. Motive edici sözlere ve desteğe ihtiyacımız var.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, aşk ve romantizm alanınıza yerleşiyor. Bir yıl boyunca eğlenceli, neşeli, kültürlü kişilerle karşılaşabilir, sosyal hayatınızı canlandırabilirsiniz. Çocuğu olanlar akademik faaliyetleri hayata geçirebilirler. Çocuk sahibi olmak da bu dönemde gündeme gelir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Gururlu ve dost canlısı Aslanlar, bugün konformist davranabilirsiniz. Yaşam alanınızı düzenleme arzunuzla, sosyal ihtiyaçlar çelişebilir. Ben merkezci insanlarla çatışmalar yaşanabilir. Gün boyu halsizlik söz konusu olabilir. Sağlığa dikkat edin.

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Bugün Güneş, karşıt burcuna geçiş yapıyor. İletişimle ilgili sözlerini tartmaya ihtiyacın var. Ay’ın konumu cüretkâr ve gergin olma eğilimini daha da artıracak. Kısa zamanda çok iş yapmak isterken mevcut işlerini bozmamaya özen göstermelisin. Kendi işini yapan bir Aslan burcuysan daha çok çalışman gerektiğini göreceğin muhasebe hesaplarıyla karşılaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Sosyal çevre ve iletişimlerinizle ile ilgili konularda gizli oluşumlar sorun ve stres yaratabilir. Bu yüzden kendinizi depresif hissetmemelisiniz. Aksine istikrarlı olarak ilerlemelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |