20 Ocak 2019 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün yeni yerler görmek ve kendinizi geliştirmek için güzel nedenler var. Yolculuklar ve uzaklarla ilgili konular daha sık gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler yılın son gününe saat 00:06 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde adım atıyoruz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda birilerinin akıl vermesinden, üzerimizde baskı uygulamasından hoşlanmayız. Bu görünüm kimileri için yeni bir aşkın işaretçisidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, para ve kazançlar alanınıza yerleşecek. Yabancılarla, yurt dışı projelerinden gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında yapacağınız yatırımlar sizi mutlu eder. Yeteneklerinizi ortaya koyarak öz değerinizi yükselteceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Gücünü sezgilerinden alan Akrepler, kendizi ifade etme arzunuz yüksek. Ancak kısıtlayıcı şartlar gelişebilir. Yakın çevreden insanlar size danışmak isteyebilir. Kafasının dikine giden, danışan ancak öneri kabul etmeyen insanlara karşı tedbirli olun.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Birlikte çalıştığın insanlarla iletişiminin yoğunlaşacağı bir gün. Ay’ın konumu analiz etme yönünü ortaya çıkıyor. İyi bir konuşma ile birçok sorunun üstesinden geldiğini bilen mantığa sahipsin. Özellikle ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan sosyal medya hesaplarını sık sık kontrol etmeni tavsiye ederim. Ancak unutmaman gereken bir nokta var.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Aşka dair beklentilerinizin değiştiğini gözlemleyebilir ve kafamızı karıştıran bazı sorunlarla yüzleşebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |