20 Mart Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


20 Mart Hangi Burç ? 20 Martta doğanlar balık burcudur. Balık Burcu 19 Şubat ve 20 Mart arası doğan herkesi kapsar. 20 Mart’ta doğan balık insanının hep doğru zamanda doğru yerde olmak gibi bir özelliği vardır. Her şey o kadar doğal bir şekilde gerçekleşir ki bunun nasıl olduğunu kendisi de pek bilmez. Kararsızlığa düşüp bir fikre ihtiyacınız olduğunda ya da en basitinden moraliniz bozulduğunda ve ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunuzda, ikinizin de aklında yokken bir anda yolunuz kesişir ve size yardım eder. Cana yakın bir yapısı vardır, onunla tanıştığınız an içinize bir sıcaklık ve mutluluk yayılır, ona yakın olmak istersiniz. Onunlayken gülmek için bir sebebe gerek yoktur, en mutsuz olduğunuz anda bile sizi güldürecek bir şeyler bulur. Konuşmasıyla, hareketleriyle çevresindekileri büyüler. Hayatında her şeyi dengeye oturtması bile arkadaşları arasında hayranlık yaratır. Asil bir duruşu vardır; kişilere, olaylara ve durumlara yaklaşımında da bu asaletini korur.

20 Martta Doğan Kadınlar Hangi Burç

20 Martta doğan kadınlar balık burcudur. 20 Mart’ta doğan balık kadını soğukkanlılığın sözlük anlamıdır. Arkadaşlarına karşı inanılmaz derecede tatlıdır ama onun kalbini eritecek kişi olmak istiyorsanız, fırına daha çok odun atmalısınız. Partnerini çok sevse de kendine özel bir alan yaratamadığı noktada ilişkiye devam edemez, zaman zaman biraz nefes almaya ihtiyaç duyar.

20 Martta Doğan Erkekler Hangi Burç

20 Martta doğan erkekler balık burcudur. 20 Mart’ta doğan balık erkeği için aile her şeydir. Hem anne babasına hem de kuracağı kendi ailesine karşı yapabileceği fedakarlıklar kelimelerle anlatılamaz. Partnerine yaklaşımı hemen her açıdan tatmin edici ve naiftir. Onu başının tacı yapar ve bunu herkese gururla gösterir. Gururu duygularını örtecek kadar aşırı değildir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |