20 Eylül Hangi Burç

Güvenilirsin. Yaklaşımların samimidir. Çalışkansın ve keskin gözlem gücüne sahipsin. İyiliğin, vefanın kıymetini bilirsin. Kalabalıktan hoşlanmazsın. Diğerlerinin haksız sözlerinden kolayca etkilenirsin.

20.09.2021
270
20 Eylül Hangi Burç

20 Eylül Hangi Burç ? 20 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 20 Eylülde doğan başak insanı kalabalığı gördüğü yerde sakinliğin, huzurun kollarını arayarak çöllere düşen Mecnun misali uzaklaşır oradan. Her ne kadar kalabalıklardan kaçsa da insanlar arasındaki ilişkileri net bir şekilde gözlemlemeye vakit ayırır. Az insan ve samimi sohbet ikilisi onun için çay ve şeker gibi hararet alan ve yokluğunda acı acı özlenen şeylerdir. Ona yaptığınız iyilik ömrünün sonuna kadar kalbinde yer eder. Kötü şeyleri unutmadığı gibi güzel şeyleri de asla unutmaz. Hayatta en çok önemsediği şeylerden biri vefadır; insanların fırsatını bulduğunda annesini babasını bile unuttuğu bu acımasız dünyada o, sevdiklerini hatırlamayı ve arayıp sormayı seçmiştir. Hafif melankolik ama her zaman iyi niyetli hali ve serçe misali hassas kalbi kötü insanların eline düştüğünde zarar görmesine neden olabilir. Boş duranı Allah sevmez düsturuyla yaşadığından mütevellit işini hakkıyla yapmaktan ötesine yanaşmaz.

20 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

20 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 20 Eylülde doğan başak kadını duygularını baskılamamayı öğrendiğinde çok daha mutlu bir hayat yaşayabilir. Ancak mevcut halinde çoğu zaman kaç senelik eşine bile tüm aşkına sevgisine rağmen tutuk davranabilir. Bu tutukluk gerçekten güvenebildiği birinin elleriyle çözülebilecek bir gemici düğümü olarak düşünülebilir. Güvenebildiği birinin yanında kuşlar kelebekler gibi neşe ve mutluluk saçacaktır.

20 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

20 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 20 Eylülde doğan başak erkeği partnerine karşı biraz korumacı bir tavır takınabilir çünkü gerçekten sevdiği birini pamuklara sarıp başının üstünde taşıyacak bir duygusal bağlanma potansiyeli vardır. Sosyal hayatında da iş hayatında da bir adım geride durmak ona kendini daha rahat ve güvende hissettirir. Öyle her şeye atlayan, herkesle arkadaş olan ya da o mekan senin bu mekan benim gezen biri değildir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.