20 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


20 Ekim Hangi Burç ? 20 Ekimde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül - 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 20 Ekimde doğan terazi insanı Roma’nın bir günde kurulmadığını bilir; dolayısıyla adımladığı her küçük basamağın kendisini bir önceki basamaktan çok olmasa da biraz yükseğe taşıdığını düşünerek diğerleri gibi burun kıvırmaz. Keza bu azminin ve çabasının karşılığını da mutlaka alır. Böylece gözü tok ve küçük düşünmekle başlayan insanların da büyük başarılara sanıldığı kadar uzak olmadığını dünya âleme göstermiş olur. Amaçlarını önceden belirledikten sonra verdiği doğru kararlar da bunun bir başka göstergesidir. Karşılaştığı sorunları ne kadar büyük olurlarsa olsunlar aslında küçümsemez sadece ölümden başka her şeyin bir çözümü olduğu düşüncesiyle hareket eder. Çalışma prensibi ve disiplin duygusu bir süre sonra en ciddi görülebilecek sorunları bile 6 parçalık çocuk puzzle’ları gibi çözebilmeye başlar. Özellikle dostları bilir ki iki eli kızıl kanda olsa kendisine ihtiyaç duyulan bir anda yardıma koşmaktan çekinmeyecektir ya da sadece onunla paylaştıkları bir konu asla üçüncü kişilere taşınmayacaktır.

20 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

20 Ekimde doğan kadınlar terazi burcudur... 20 Ekimde doğan terazi kadını güzelliğin tek başına erkek için de kadın için de yeterli olmadığını düşünerek kendini pek çok konuda geliştirmenin ve ilerletmenin yollarını kovalar. Bu nedenle sırf yakışıklılığıyla pek çok kadını peşinde koşturan erkeklerin onun gözünde herhangi bir çekiciliği yoktur. O önce zekaya aşık olur, ardından diğer şeyler gelir.

20 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

20 Ekimde doğan erkekler terazi burcudur.... 20 Ekimde doğan terazi erkeği gelecek nesillerin eğitiminin çok önemli olduğunu düşünür. Bu nedenle kendi çocuklarının da yakın çevresindeki diğer çocukların da eğitimlerine dikkat eder. Çevresindekilere bir şeyler öğretmekten büyük keyif alır. İş ortamında alçakgönüllü ve yardımsever tavırları sayesinde iş arkadaşlarının saygı ve sevgisine mazhar olur.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |