20 Ağustos Hangi Burç

16.08.2021
1.516
20 Ağustos Hangi Burç

20 Ağustos Hangi Burç ? 20 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 20 Ağustosta doğan aslan insanı sevginin sonsuz döngüsünü iliklerine kadar hisseden, sevgisizlikten ve sevgisizlerden korkan ve sevgiyi paylaşmak konusunda sınır tanımayan biridir. Sevgisiz insanlardan korkar çünkü onlar vicdandan da yoksundur, birbirlerine ve çevrelerine bir kötülük yapmakla ilgili herhangi bir çekincesi de olmayan insanlardır. Onlardan korkmanın yanı sıra onlar için üzülür de. Çünkü bu tarz insanların korkunç mutsuzluklar içerisinde –dışarıya karşı kendilerini çok mutlu, mevki makam, para sahibi gösterseler de- ve psikolojik açıdan da kendilerini yitirip giden insanlar olduklarını bilir. Bu nedenle bazen insanların bu vicdansızlıklarına daha fazla dayanamayıp kendini sakin ve huzurlu bir yerlere atmak ister. Doğanın ortasında, hayvanların arasında bir yere gidip orada yaşama planları kurar ki bunu gerçekleştirebilmenin yolunu açacak fırsatları da aktif bir şekilde kovalamaktadır. Pek çok açıdan ne istediğini bilir.

20 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

20 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 20 Ağustosta doğan aslan kadını vefalı bir arkadaştır; kendinizi karanlıklar içerisinde yapayalnız ve kaybolmuş hissettiğinizde elinizden tutacak ve sizi o karanlıklardan çıkarabilecek yegâne kişilerdendir. Kendisine yapılan kötülükleri sineye çekmeye çok müsait, nahif ve sakin bir yapısı vardır. Hayatta iyilikler gibi kötülüklerin de olağan şeyler olduklarını bildiğinden, başına gelen şeyler üzerinden kendini hırpalamaktansa unutmayı tercih eder.

20 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

20 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 20 Ağustosta doğan aslan erkeğinin çocuklarla ve hayvanlarla çok güzel ve eğlenceli bir ilişkisi vardır. Tanımadığı bir çocuğa ya da hayvana bile gözünün önünde yapılan herhangi bir kötü davranış onu sinirlendirebilir. Her ikisinin de sevgiyle büyümesi gerektiğine inanır. Kaç yaşına gelirse gelsin çocukla çocuk olmaktan kendini alamaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.