2 Eylül Hangi Burç

Başarılı ve rahat olmak istersin. Kibar, nazik, doğru ve dürüst davranışlara sahipsin. Kimi zaman coşkun, kimi zaman karamsarsın ama asla pes etmez, sonuna kadar direnirsin.

02.09.2021
282
2 Eylül Hangi Burç

2 Eylül Hangi Burç ? 2 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 2 Eylülde doğan başak insanı mücadeleci ve asil bir ruha sahiptir, istediklerini elde edene kadar karşısına çıkan engellere boyun eğmez. Karşılaştığı engelleri aşarken de kabalık ve kötülük yolundan gitmemeye özellikle dikkat eder, kötü biri olmayı kendine hiçbir zaman ve hiçbir durumda yakıştıramaz. Her zaman bir önceki günden daha iyi biri olmak, bir önceki adımından daha sağlam adımlar atmak konusunda kendi kendini motive eder. Başarılı olmak ona kendini güvende hissettirir ancak bu başarı için ruhunu kirletmek en çok korktuğu şeydir, başarıyı alnının teriyle ve hakkıyla kazanmadığı sürece bir şey elde etmiş gibi hissetmez kendini. Arkadaşlarının arasındayken, hayatı yoluna gittiğinde içi içine sığmaz, deniz dalgaları gibi kabarır ve çevresindekileri de bu neşeye katar. Ancak bazen de nedenini bilmediği kuruntular kısa süreliğine de olsa etrafında döner.

2 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

2 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 2 Eylülde doğan başak kadınına sınır koymaya çalışmayın, o zaten kendi sınırlarının farkındadır, her şeye atlamak gibi bir huyu yoktur. Sadece bazen bazı konularda kendi sınırlarını zorlamayı sever ki bir sorun olabileceğini hissettiğinde geri dönmeyi de bilecek kadar ileri görüşlüdür. Birilerinin ona neyi yapıp neyi yapamayacağını söylemesinden de hoşlanmaz çünkü hayat herkesin kendi deneyimleriyle yaşaması gereken bir maceradır.

2 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

2 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 2 Eylülde doğan başak erkeği çevresinde tembel insanlar görmekten pek hoşlanmaz. Hele de müdürlük ve benzeri üst kademede biriyse çalışanlarına kök söktürebilir. Çünkü onu kandırmak da zordur, o zaten hangi işin nasıl ve ne sürede yapılabileceğini bilir ve ardından gelen bahaneler sadece onun başını ağrıtacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.