19 Nisan Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


19 Nisan Hangi Burç ? 19 Nisan'da doğanlar koç burcudur. Koç Burcu 21 Mart ve 19 Nisan arası doğan herkesi kapsar. 19 Nisan’da doğan koç insanı deli doludur, yaşı kaç olursa olsun hala mahallenin haylaz gencidir. Yardımsever ve sıcakkanlıdır, özellikle çocuklarla arası çok iyidir. Yaratıcı ve beceriklidir, sabırlıdır. Sadece biraz üşengeçtir, birilerinin ona başladığı işi bitirmesi gerektiğini hatırlatması gerekebilir. Farklı bir bakış açısına sahiptir, durumları ve olayları tek bir noktadan görmez, dışarıdan bakmayı da başarabilen nadir insanlardandır. Ailesi ve arkadaşlarına karşı aşırı korumacıdır ve gözü karadır. Kindar bir yapısı yoktur, ufak tefek şeyleri dert etmez ve olayları büyütmeden sorunları çözmeye çalışır. Fakat gerçekten canı yandı mı onu tanıyamayabilirsiniz. Canını yakanın kim olduğuna bakmaz, sonucunun ne olacağını da pek düşünmez. Göze göz dişe diş politikasının en başta giden savunucularındandır. Ona bir hata yapıyorsanız eğer kaybedecek hiçbir şeyiniz kalmadığından emin olmalısınız.

19 Nisan'da Doğan Kadınlar Hangi Burç

19 Nisan'da doğan kadınlar koç burcudur. 19 Nisan’da doğan koç kadını yoğun stres altında verimli çalışabilme yeteneğine sahiptir. İnsanları pek kafasına takmaz sadece işine odaklanır, ortaya döktüğü başarılı işleri kıskanan iş arkadaşlarına sadece güler geçer. Çalışmayı çok sevdiği için zaman zaman eve de iş getirdiği olur. Bu süreçte ailesini biraz ihmal edebilir ama onu da telafi etmek için ara sıra eğlenceli aktiviteler planlayarak herkesin gönlünü hoş tutmaya çalışır.

19 Nisan'da Doğan Erkekler Hangi Burç

19 Nisan'da doğan erkekler koç burcudur. 19 Nisan’da doğan koç erkeği biraz inatçıdır, bir şeylerin istediği an istediği şekilde olmasını ister. Bu isteği gerçekleşmediğinde biraz hırçınlaşabilir. Daha sakin bir partnerin ona hayatın böyle işlemediğini göstermesi ona iyi gelir. Partnerinin sakinliği onun hırçınlığını dengeler. İnatçı kişiliğinin altında romantik, tatlı bir centilmen yatar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |