19 Eylül Hangi Burç

İnsanların üzerindeki etkin çok fazladır ve onları kolayca çözebilirsin. Degerlendirme yeteneğin iyidir. Organize etmekte üstüne yoktur. Başkalarıyla çalışmaya gayet müsait ve uyumlusundur. Detaylardan hoşlanmaz, resmin bütünüyle ilgilenirsin.

19.09.2021
205
19 Eylül Hangi Burç

19 Eylül Hangi Burç ? 19 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 19 Eylülde doğan başak insanı sürünün lider kurdudur; birbiriyle alakası olmayan insanları bile kaynaştırıp bir arada tutmasına ilaveten bir arada çalışması gereken kişileri de bitirilecek işe ve birlikte çalışmaya odaklayarak organizasyonu sağlar. Neyin neye uyduğuyla, kimin kimle daha iyi çalışabildiğiyle, bir işin nasıl mükemmel bitirilebileceğiyle ve daha pek çok şeyle ilgili nokta atışı değerlendirmeleri vardır ki, zaman, hepsinin ne kadar yerinde tespitler olduğunu gösterir. Kendini kaşıkçı elması ya da kapalı kutu zannedenlerle eğlenmek onun gündelik hobisidir. Çünkü ona göre en basit bir kitabı bile okuma bilmeyen anlamazken bu tarz insanlar kendilerini film gibi izlettirmektedirler. Hiçbirinin sandıkları gibi matah bir şeyler olmadıklarını alınyazısı gibi gördüğü için onlar kendileriyle uğraştıklarını sandıklarında çok eğlenir. Küçük şeylerle ve detaylarla uğraşmak ona eziyet gibi gelir, bütüne bakabilmek de onun nevi şahsına münhasır bir meziyetidir.

19 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

19 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 19 Eylülde doğan başak kadını evinin kadını, çocuklarının anası olmak konusunda pek heyecanlı değildir. Ruhuna eş olacak birini bulmadan evlenmek bile aklının köşesinden geçmez. Bu kişiyi bulamadığında ise hayatı boyunca yalnız kalmak onun kendine dert edindiği konular arasında epey gerilerdedir. Kendi kendine zaman geçirmekten asla sıkılmaz.

19 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

19 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 19 Eylülde doğan başak erkeği espriyi meslek ahlakıyla ve tüm incelikleriyle yapan o ciddi görünümlü kişidir. O kadar ince espriler yapıyordur ki çevresindekilerden geniş bir kesim onun karşılarında ilmek ilmek bir Anadolu halısı dokuduğunu anlamamıştır. Ama tabi bu biraz da onun işine gelir, zira esprisini anlamayanlar onu daha çok eğlendirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.