19 Ağustos Hangi Burç

15.08.2021
1.505
19 Ağustos Hangi Burç

19 Ağustos Hangi Burç ? 19 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 19 Ağustosta doğan aslan insanı hayatın uzun karmaşası içerisinde çoğu zaman kendini bulmaya çalışan, derin, ruhu ve zihni çatışmalara salınan biridir. Kararsızlıklar onu çıra gibi yanmaya mahkûmmuş gibi hissettirse de hayat aşkı baskın gelir. Samimi ve güvendiği insanların bulunmadığı bir grup içerisinde biraz tutuk davranışlar sergileyebilir. Kendini güvende hissetmekle ilgili sorunları vardır; korunaklı bir alan yaratmaya ihtiyaç duyar. Bu korunaklı alan evidir genelde ve evini kutsal bir mabet olarak gördüğü için ona kötü enerji getirecek olan hoşlanmadığı kişileri evine davet etmemek konusunda kararlıdır. Birkaç tane samimi dostu vardır ve onların arasındayken tüm sosyal tutuklukları bir anda sona erer. Samimiyeti ve tatlı dili arkadaşları arasında sevilen bir özelliğidir. Konuşmadan önce söyleyeceklerinin karşısındakileri kırıp kırmayacağı hakkında düşünen ve düşünmeden konuşmayan nadir insanlardandır.

19 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

19 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 19 Ağustosta doğan aslan kadını romantik ve eğlenceli bir partneri olmasını ister. Hayat zaten yeterince zor ve sıkıcıdır, birlikte güzel vakit geçiremeyecekleri biriyle vaktini harcamaya sıcak bakmaz. Zamanın değerli olduğunu düşünür, zamanı verimli ya da en azından keyifli geçirmelidir. Küçük, gereksiz şeylere kafa yormaktan hoşlanmaz.

19 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

19 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 19 Ağustosta doğan aslan erkeği yaratıcı zekâsıyla bilimsel ve teknolojik gelişmelerin önde gelen takipçilerindendir. Dünyanın neresinde, hangi dilde yazılmış olursa olsun ilgisini çeken bilimsel makaleleri okur, teknolojik ekipmanlara sahip olmaya çalışır. İnsanlar ve onların birbirleriyle olan anlamsız çekişmelerine dahil olmanın hiçbir çekici yanı yoktur onun açısından, o kendini aydınlanmaya adamıştır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.